طاها پخش

تبلیغ پاپ آپ
تبلیغ درکار
مجازیتصویر اقدام عجیب فدراسیون فوتبال؛ بازیکنان فوتسال بی حجاب بازی کردند !
10 مرگ وحشتناک بازیکنان فوتبال فیلم

تیم ملی فوتسال بانوان ایران در حالی طی روزهای اخیر میزبان نایب قهرمان دنیا بود که فدراسیون فوتبال در اتفاقی عجیب، ورود خبرنگاران و عکاسان خانم را ممنوع کرده بود.

به نقل از گروه وبگردی باشگاه خبرنگاران جوان؛ سال گذشته بود که دختران فوتسالیست ایرانی با قهرمانی در رقابت های قهرمانی آسیا بر بام قاره کهن قرار گرفتند و افتخار بزرگی را نصیب ورزش کشورمان کردند. بعد از کسب این موفقیت انتظارات برای حمایت بیشتر از این ورزش پرافتخار بالا گرفت. پوشش رسانه ای برای دیده شدن این دختران پرافتخار سرزمین، شاید یکی از حداقل ترین انتظارات باشد. تیم ملی دختران فوتسال، برای تکرار قهرمانی خود در قاره کهن به بازی های تدارکاتی بسیاری نیاز دارد تا با یک برنامه ریزی خوب در مسابقات آینده قهرمانی آسیا کمپانی کند.

دیدارهای دوستانه تیم ملی روسیه و ایران چند سالی است که برگزار می شود. این بار ایران و در روزهای اخیر میزبان این دیدار دوستانه بود اما اتفاق جالبی و تکراری افتاد و آن این بود که خبرنگاران و عکاسان برای پوشش بازی دوستانه ی قهرمان آسیا و نایب قهرمان دنیا نمی توانستند وارد سالن شوند و این دیدار را پوشش دهند. حتی خبرنگاران خانم نیز اجازه حضور برای پوشش خبری این دیدار را نداشتند.

ظاهرا علت ممنوع شدن ورود خبرنگاران و عکاسان ایرانی برای بازی دوستانه ایران و روسیه، بازیکنان فوتسال روسیه بوده اند که بدون پوشش اسلامی در داخل ایران بازی کرده اند، این در حالی است که تصویر های این بازی در رسانه های روسی منتشر شده و قطعا این مهم علت درستی برای عدم حضور خبرنگاران خانم ایرانی در این بازی نبوده است. البته دختران فوتسالیست ایرانی با پوشش کامل اسلامی مقابل روس ها بازی کرده اند.

طی روزهای گذشته فدراسیون تنیس روی میز در اقدامی تحسین برانگیز برای اولین بار در تاریخ ورزش بانوان کشور، بخش هایی از مسابقات دسته برتر تنیس روی میز بانوان را از طریق تلویزیون به صورت زنده پوشش داد و گام موثری را برای بیشتر دیده شدن ورزش بانوان برداشت، اما اینکه فدراسیون فوتبال با چنین استدلال هایی مانع حضور خبرنگاران در محل مسابقه تیم ملی ایران می شود جای شگفتی دارد.

نکته جذاب اینکه دومین بازی تیم های ایران و روسیه در حالی برگزار شد که بازیکنان روس با حجاب و مقنعه وارد زمین شدند. با این حال باز هم از ورود خبرنگاران، حتی خانم های خبرنگار برای پوشش این مسابقه ممانعت به عمل آمد تا باز هم سوالات بیشتری پیرامون مدیریت این دو بازی دوستانه توسط فدراسیون مطرح شود.

بازیکنان روس, فوتسال بانوان, تیم ملی ایران و روسیه, اقدام عجیب فدراسیون فوتبال بازیکنان فوتسال حجاب بازی !عکس

بازیکنان روس, فوتسال بانوان, تیم ملی ایران و روسیه, حجاب بازیکنان روس, بازیکنان فوتسال

بازیکنان روس, حجاب بازیکنان روس, بازیکنان فوتسال, اقدام عجیب فدراسیون فوتبال بازیکنان فوتسال حجاب بازی !عکس


حجاب بازیکنان روس, تیم ملی ایران و روسیه, بازیکنان روس, اقدام عجیب فدراسیون فوتبال بازیکنان فوتسال حجاب بازی !عکس


بازیکنان فوتسال, بازیکنان روس, تیم ملی ایران و روسیه, اقدام عجیب فدراسیون فوتبال بازیکنان فوتسال حجاب بازی !عکسمنبع: ایسنا

درد و دل بازیکنان فوتسال با مردم در آستانه نیمه نهایی جام جهانی فیلم
facebook google telegram twitter whatsApp
تبلیغات