طاها پخش

ورزشیامتیاز تیم سیاه جامگان واگذار می شود
حکم کمیته انضباطی مبنی بر کسر امتیاز از تیم سیاه جامگان سند

مسئولان تیم سیاه جامگان قصد دارند طی روزهای آتی امتیاز تیم خود را به شخص دیگری واگذار کنند.

فرهادکاظمی, تیم استقلال تهران, تیم فوتبال سیاه جامگان, امتیاز تیم سیاه جامگان واگذار

فرهادکاظمی, تیم استقلال تهران, تیم فوتبال سیاه جامگان, فوتبال لیگ برتر, سرمربی تیم سیاه جامگان

به نقل از خبرنگار حوزه فوتبال و فوتسال گروه ورزشی باشگاه خبرنگاران جوان ،تیم فوتبال سیاه جامگان در هفته های اخیر با مشکلات شدید مالی دست و پنجه نرم می کند، طوری که این قضیه سبب شد چند روزی فرهاد کاظمی و چند بازیکن قید حضور در تمرینات را بزنند ، به همین دلیل مدیران این تیم برای خلاص شدن از این گرفتاری به دنبال راهکارهای جدیدی برای اداره این تیم در لیگ برتر هستند.


طبق شنیده های ما از باشگاه سیاه جامگان مدیران این تصمیم دارند تا بعد از بازی امشب این تیم برابر استقلال، موضوع واگذاری را به طور جدی مطرح کنند و امتیاز تیم خود را به شخص دیگری واگذار کنند تا از این بعد این تیم با مالکیت جدید در مسابقات فوتبال کمپانی کند.


گویا مسئولان این تیم از چند روز پیش باب مذاکرات را با چند خریدار تشکیل داده اند و به توافقات اولیه خوبی هم دست پیدا کرده اند اما همه چیز منوط به پایان بازی امشب دو تیم فوتبال سیاه جامگان و استقلال تهران است. حال باید دید آیا مسئولان این تیم می توانند با واگذارکردن امتیاز تیمشان به بخش خصوصی در ادامه فصل از مشکلات مالی رهایی یابند قراردادهای بازیکنان و کادر فنی را سر موعد مقرر پرداخت کنند یا که باز هم شاهد اتفاقات غیر منتظره ای دیگری در این باشگاه مشهدی در ادامه فصل خواهیم بود.


محمدرضا رویانیان رئیس هیئت مدیره باشگاه سیاه جامگان این خبر را تائید کرد.تیم سیاه جامگان همچنان در حالت قرمز / روزهای دشوار در انتظار مشهدی ها
facebook google telegram twitter whatsApp