طاها پخش

تبلیغ پاپ آپ
تبلیغ درکار
لزوم پاکسازی ساحل کرخه ازعرضه کنندگان مواد مخدر
حاشیه مدارس در برابر اقطعال عرضه مواد مخدر پاکسازی شود

فرماندار شوش گفت: باید ساحل رودخانه کرخه از عرضه کنندگان مواد مخدر پاکسازی شود.

موادمخدر, شوش, خوزستان, لزوم پاکسازی ساحل کرخه ازعرضه کنندگان مواد مخدر

موادمخدر, شوش, خوزستان, ساحل کرخه, توزیع کننده, نجاتی, برنامه ریزی, پاکسازی
به نقل از خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از اهواز،رضا نجاتی در نشست شورای مبارزه با مواد مخدر این شهرستان در سالن اجتماعات فرمانداری افزود: در راستای اجرای طرح پاکسازی نقاط آلوده به مواد مخدر در شهرستان شوش اطراف پل ناجیان و ساحل رودخانه کرخه به عنوان یکی از مکان های تجمع فروشندگان مواد مخدر باید هر چه سریعتر پاکسازی شود.

وی خواستار تشدید برخورد با عرضه کنندگان مواد مخدر شد و با تاکید بر شناسایی ، نظارت و بازرسی از مراکز ترک اعتیاد به صورت مستمر بیان کرد: با مراکز ترک اعتیاد فاقد مجوز برخورد و برابر قانون اقدام خواهد شد.

فرماندار شهرستان شوش در ادامه اظهار داشت: از ابتدای امسال تاکنون بیش از 16 کیلوگرم انواع مواد مخدر از نوع صنعتی و سنتی در این شهرستان کشف شده و در این رابطه 150 نفر زیاد فروش و توزیع کننده مواد مخدر نیز بازداشت شدند.

وی هدف اصلی برگزاری نشست شورای مبارزه با مواد مخدر را آموزش،جلوگیری و برنامه ریزی لازم در جهت مبارزه با مواد مخدر عنوان کرد.

نجاتی گفت: توجه به موضوع مواد مخدر در زمینه پیشگیری، فرهنگ سازی و اطلاع رسانی به مردم در جهت آشنایی به مضرات مواد مخدر و مبارزه با آن ضروری می باشد.

وی بیان داشت: آموزش و پرورش به عنوان نهادی که بیشترین ارتباط را با نسل جوان دارد می تواند در زمینهی آگاه سازی دانش آموزان نسبت به خطرات مصرف مواد مخدر نقش بسزایی ایفا نماید که باید از این ظرفیت به خوبی استفاده شود.

فرماندار شهرستان شوش تصریح کرد: با توجه با اینکه مواد مخدر دارای انواع مختلفی است که به شیوه های گوناگون عرضه می شود باید معلمان و خانواده های دانش آموزان نسبت به این موضوع با حساسیت بیشتری وارد عمل شوند.

تداوم مبارزه با توزیع کنندگان مواد مخدر
facebook google telegram twitter whatsApp
تبلیغات