طاها پخش

تبلیغ پاپ آپ
تبلیغ درکار
ورزشیمشکل شنای ایران نبود مربی خارجی نیست! | کرمی
از نظر مربی در ایران مشکل نداریم | طلایی

رئیس کمیته شنا معتقد است مشکل شنای ایران با حضور مربی خارجی حل نمی شود بلکه عواملی دیگری در این موضوع نقش دارند.

مسابقات ورلد کاپ دوبی, فرشاد کرمی, مسابقات قهرمانی آسیا, کرمی مشکل شنای ایران نبود مربی خارجی نیست!

مسابقات ورلد کاپ دوبی, فرشاد کرمی, مسابقات قهرمانی آسیا

فرشاد کرمی رئیس کمیته شنا فدراسیون شنا، شیرجه و واترپلو در گفت و گو با خبرنگار پایه و آبی باشگاه خبرنگاران جوان از حضور شناگران ملی پوش در سه مسابقه بین المللی خبر داد و گفت: با برنامه ریزی های انجام شده قرار بر این شده است 9 شناگر در سه مسابقه ورلد کاپ دوبی، قهرمانی آسیا در ژاپن و رقابت های مسافت کوتاه دنیا که آذر برگزار شود کمپانی کنند. البته دو شناگر در مسابقات ورلد کاپ حضور یافتند. هفت ملی پوش دیگر نیز در دو مسابقه بعدی کمپانی می کنند.

کرمی ادامه داد: مسابقه دادن یکی از بزرگ ترین دغدغه های شنای ایران است. با توجه به کمبود بودجه در فدراسیون نمی توانیم در مسابقات متعدد حضور پیدا کنیم. هیئت شنای استان تهران هزینه این سفرها را برعهده گرفته است بنابراین باید از این فرصت بهره برد.

وی در خصوص این که هیئت شنای استان تهران خود با مشکلات مالی زیادی مواجه است، چگونه توانسته حامی مالی شناگران شود اظهار داشت درباره این موضوع خود هیئت باید توضیح دهد. اما قطعا توانسته اند با کمک های مردمی و حامیان مالی هزینه های این سفرها را تامین کنند. البته گاهی هم اولویت بندی می کنند.

رئیس کمیته شنا درباره حالت تیم ملی شنا تصریح کرد: تیم ملی در تهران به صورت متمرکز تمرین می کند و تعدادی شناگر نیز در شهرستان ها زیر نظر سرمربی تمرین می کنند.

کرمی افزود: هیچ برنامه ای برای حضور مربی خارجی در تیم ملی نداریم. مشکل شنای ایران مربی خارجی نیست.بهترین مربیان ایرانی شاغل در کشورهای خارجی
facebook google telegram twitter whatsApp
تبلیغات