طاها پخش

دانستنی های علمیتسلا، پرفروش ترین خودروی سدان لوکس آمریکا
آبرو ریزی برای خودروی لوکس در ایران! / تصویر

فروش خودروی سدان الکتریکی تسلا مدل S کمپانی تسلا موتورز در فصل سوم سال میلادی جاری نسبت به سال قبل ۵۹ درصد افزایش داشته است و این کمپانی موفق شده در این بازه زمانی ۹۱۵۶ خودرو بفروشد.

مجله دیجی کالا - اسماعیل دلخموش: فروش خودروی سدان الکتریکی تسلا مدل S کمپانی تسلا موتورز در فصل سوم سال میلادی جاری نسبت به سال قبل ۵۹ درصد افزایش داشته است و این کمپانی موفق شده در این بازه زمانی ۹۱۵۶ خودرو بفروشد.

تسلا, تسلا, خودروی الکتریکی, تسلا پرفروش خودروی سدان لوکس آمریکا

خودروی الکتریکی, سدان, خودرو, تسلا

در واقع این افزایش از آنچه پیش بینی شده بود هم ۵ درصد بیشتر است. خبرگزاری بلومبرگ که ارقام فروش این کمپانی را در ایالات متحده آمریکا منتشر کرده است می گوید خودروی مدل S پرفروش ترین خودروی سدان لوکس ایالات متحده آمریکا در فصل سوم سال میلادی بوده است.

براساس آنچه کمپانی تسلا اعلام کرده است، این کمپانی در فصل مذکور، ۵۴۲۸ خودروی مدل X هم فروخته است.

باید به این نکته اشاره کرد که تعداد مدل S های فروش رفته تقریبا دو برابر خودروهای سدان لوکس Mercedes-Benz S-Class بوده که رتبه دوم فروش خودروهای سدان لوکس را به خود اختصاص داده است. در واقع مدل S موفق شده به تنهایی یک سوم فروش خودروهای سدان لوکس ایالات متحده آمریکا را در فصل سوم سال میلادی در اختیار خود داشته است.

این اتفاق برای کمپانی تسلا بسیار مهم است و می تواند سرمایه گذاران منتقد را متقاعد کند که این کمپانی در مسیر درستی قرار دارد. برخی از سرمایه گذاران انتقادهایی درباره خرج های عمده این کمپانی داشته اند بویژه بعد از اینکه تسلا آماده خرید کمپانی تامین کننده انرژی خورشیدی SolarCity شده است.

ماشین های لوکس برای کارگران آمریکایی
facebook google telegram twitter whatsApp