طاها پخش

تبلیغ پاپ آپ
تبلیغ درکار
اعزام رؤسای ادارت آموزش و پرورش سیستان و بلوچستان به نقاط جنگی
اعزام نیروهای امدادی سیستان و بلوچستان به نقاط طوفان زده سیستان

رؤسای ادارت آموزش و پرورش سیستان و بلوچستان به نقاط جنگی جنوب اعزام شدند.

روسای آموزش و پرورش, نقاط جنگی, اعزام, اعزام رؤسای ادارت آموزش پرورش سیستان بلوچستان نقاط جنگی

روسای آموزش و پرورش, مناطق جنگی, اعزام

به نقل از گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از زاهدان.،فرمانده سپاه سلمان سیستان و بلوچستان گفت: روسای ادارت آموزش و پرورش و فرماندهان سپاه سیستان و بلوچستان در قالب کاروان راهیان نور به نقاط جنگی جنوب کشور اعزام شدند.


روسای ادارت آموزش و پرورش و فرماندهان سپاه سیستان و بلوچستان با هدف تجدید میثاق با
آرمان های شهدا در قالب کاروان راهیان نور به نقاط جنگی جنوب کشور اعزام شدند.

سردار حسین معروفی در مراسم بدرقه از این کاروان اظهار داشت: امروز متولیان اعزام کاروان های راهیان نور سیستان و بلوچستان در سپاه و آموزش و پرورش، به اردوی راهیان نور اعزام می شوند و بدون شک برگزاری این اردو در زمینه افزایش کیفیت اردوهای راهیان نور بسیار موثر است.

فرمانده سپاه سلمان سیستان و بلوچستان گفت: اعضای ستاد راهیان نور استان در این اردو با همان اتوبوس و از همان مسیری که دانش آموزان به این سفر معنوی اعزام می شوند، تردد می کنند.

وی از همه افرادی که در این سفر حضور دارند، خواست تا با آگاهی و بصیرت کامل نسبت به درک عمیق موضوع جنگ تحمیلی و سختی های آن دوران بیندیشند و ره آورد شایسته ای از این برنامه داشته باشند.

سردار معروفی مدیران آموزش و پرورش و فرماندهان سپاه را از سرمایه های نظام دانست و تصریح کرد: نقاط عملیاتی دفاع مقدس برای رزمندگان سبب تجدید خاطره می شود و برای دیگران نیز اثرات تربیتی فراوانی در بر دارد.

15 مبلغ زکات به نقاط روستایی سیستان و بلوچستان اعزام شدند
facebook google telegram twitter whatsApp
تبلیغات