طاها پخش | TahaPakhsh.Ir

اقتصادیرتبه ایران در سازمان بین المللی ایزو چهار پله ارتقا یافت
سازمان تأمین اجتماعی ایران، نیازمند تعاملات بین المللی است

رئیس سازمان ملی استاندارد گفت: رتبه ایران در فضای بین المللی و در سازمان بین المللی ایزو از جایگاه 31 به 27 ارتقاء یافته است.

اجبار استاندارد نان, اقتصادی, روز استاندارد, رتبه ایران سازمان بین المللی ایزو پله ارتقا

اجبار استاندارد نان, اقتصادی, روز استاندارد, اقتصاد مقاومتی

به نقل از خبرنگار صنعت،تجارت و کشاورزی گروه اقتصادی باشگاه خبرنگاران جوان نیره پیروزبخت در مراسم بزرگداشت روز استاندارد اظهارداشت: اخذ استاندارد پیش از تولید محصول ضروری است و این امر مهم نباید به پس از تولید سپرده شود.


وی تدوین نقشه راه مناسب برای آینده را از جمله دلایل برگزاری این مراسم عنوان کرد و گفت: پیشرفت تکنولوژی باعث شده که نظم بهتری را در بخش های صنعتی به کار بگیریم.


پیروزبخت فعالیت های جدید را منوط به راهکارهای برشمرد و تصریح کرد: بند 24 سیاست های کلان اقتصاد مقاومتی مدنظر مقام معظم رهبری دارای نکات غنی و حائز اهمیتی است که باید مورد توجه قرار داشته باشد.


رئیس سازمان ملی استاندارد با اشاره به اینکه استاندارد باید در تمام کالاها مورد توجه قرار گیرد،بیان داشت: در همین رابطه بنا شده که اخذ استاندارد نان سنتی نیز اجباری شود.


به گفته پیروز بخت ، در طول فعالیت سازمان استاندارد 30 هزار استاندارد تدوین شده و این تعداد طی 3 سال گذشته حدود 11 هزار مورد بوده است.


وی با اشاره به تشکیل 30 هزار پرونده قضایی برای جاعلان نشان استاندارد، گفت: رتبه ایران در فضای بین المللی و در سازمان بین المللی ایزو از جایگاه 31 به 27 ارتقاء یافته است.سامانه اس-300 توان دفاعی و وجهه بین المللی ایران را تقویت می کند | اسپوتنیک
facebook google telegram twitter whatsApp