طاها پخش | TahaPakhsh.Ir

یادواره سردار شهید "حبیب لکزایی" در سیستان و بلوچستان
برگزاری یادواره سرداران و یکهزار شهید والامقام خمین

به همت مردم شیعه و سنی یادواره سردار شهید "حبیب لکزایی" در سیستان و بلوچستان برگزار می شود.

یادوراه, لکزایی, سیستان وبلوچستان, یادواره سردار شهید

یادوراه, لکزایی, سیستان وبلوچستان, شهید

به نقل از گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از زاهدان.،دبیر یادواره سردار شهید "حبیب لکزایی" گفت: یادواره سردار شهید "حبیب لکزایی" با همت مردم شیعه و سنی سیستان و بلوچستان و با همکاری سپاه پاسداران در ۶ نقطه از این استان برگزار می شود.

حجت الاسلام نجف لکزایی افزود: به مناسبت چهارمین سالگرد شهادت سردار "حبیب لکزایی" برگزاری 6 مراسم در شهرستان های قم، زاهدان، ایرانشهر، نیمروز، خاش و ایرانشهر برنامه ریزی شده است.
دبیر یادواره سردار شهید "حبیب لکزایی" با بیان اینکه این مراسم ها به صورت مردمی و به پاس قدردانی از خدمات این شهید توسط مردم شیعه و سنی سیستان و بلوچستان برنامه ریزی و برگزار می شود، گفت: برگزاری یادواره شهید لکزایی وحدت، همدلی و برادری را به نمایش می گذارد.

وی با بیان اینکه هدف از برگزاری این یادواره ها زنده نگه داشتن یاد و خاطره شهدا و الگوگیری از آنها است، خاطرنشان کرد: برگزاری چنین مراسم هایی موجب می شود نسل جدید انقلاب اسلامی علاوه بر بیمه شدن در برابر بسیاری از خطرات حوزه نرم، خود را برای فردایی بهتر آماده کنند.

حجت الاسلام لکزایی عنوان داشت: همزمان با برگزاری سالگرد شهید، نسخه نرم افزاری برخی از آثار این شهید به صورت گسترده منتشر می شود.
رئیس پژوهشگاه علوم و فرهنگ اسلامی با بیان اینکه یادواره های سردار شهید لکزایی با همکاری سپاه پاسداران برگزار می شود، گفت: این یادواره ها 26 مهرماه در قم، 27 مهرماه در شهرستان خاش، 29 مهرماه در شهرستان های زاهدان و نیمروز و دوم آبان ماه در شهرستان ایرانشهر برگزار می شود.

سردار شهید "حبیب لکزایی" در 25 مهرماه سال 91 حین انجام مأموریت کاری و در لباس سبز سپاه پاسداران انقلاب اسلامی، در بیمارستان بعثت نیروی هوایی ارتش مصادف با سالروز شهادت حضرت امام جواد (ع) و در سومین سالگرد شهادت سرداران شهید نورعلی شوشتری و شهید رجب‏علی محمدزاده که به تعبیر سردار شهید لک زایی شهدای وحدت، امنیت و خدمت بودند، با بیش از شصت ترکش از دوران دفاع مقدس به فیض شهادت نائل شد و در سایه سپیدارهای ملکوت آرمید.

سردار نقدی در یادواره 10 هزار شهید عشایر / عکس
facebook google telegram twitter whatsApp