طاها پخش

تبلیغ پاپ آپ
تبلیغ درکار
آل سعود از آینده خود نا امید است
اتفاقی نادر برای مفتی آل سعود در روز عرفه!

آیت الله مکارم شیرازی مرجع تقلید شیعیان گفت: این حمله ها از جنون ناامیدی است، آل سعود به آخر خط رسیده و از آینده خود ناامید است.

آیت الله مکارم شیرازی, قم, مرجع تقلید, آل سعود آینده نا امید

آیت الله مکارم شیرازی, قم, مرجع تقلید, عزاداری
به نقل از گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از قم؛ برای اولین بار در ایام عزاداری ورزشگاه ها هم تبدیل به حسینیه شده و مراسم به نحو احسن برگزار شد.

مرجع تقلید شیعیان عنوان کرد: بر اساس احادیث دشمنان ما از احمق ها هستند، آن ها می بینند هر چه بیشتر فشار می آورند توجه مردم به اسلام بیشتر می شود.

وی تصریح کرد: مراسم شیرخوارگان که در سال های اخیر برگزار می شد امسال در 42 کشور برگزار شد، وقتی در رسانه ها عزاداری ها را در لندن نشان می دادند، دسته های عزاداری عظیمی را مشاهده می کردید اما این احمق ها نمی فهمند هرچه بیشتر فشار بیاورند، عشق مردم به سیدالشهدا(ع) بیشتر می شود و مردم هم ابایی از شهادت در این راه ندارند.

آیت الله مکارم شیرازی اظهار کرد: این حمله در مقابل چشمان مراکز جهانی مدافع بشر رخ داد و همه در مقابل آن سکوت و برخی هم لفظی محکوم کردند؛ این حمله ها از جنون ناامیدی است. آل سعود به آخر خط رسیده و از آینده خود ناامید است.

وی ادامه داد: فرضاً که یمن را هم گرفتند، اما آیا می توانید کشوری را که خراب کردید و کشتید، در این کشور بر مردم حکومت کنید و موردِ پذیرش باشید؟ جز، جنونِ ناامیدی نمی توان نام دیگری بر جنایات آل سعود در یمن گذاشت.

به گفته وی، عراق آخرین گام ها را برای راندن تکفیری ها سپری می کند و روسیاهی عظیمی برای انگلیس و آمریکا به عنوان حامیان تکفیری ها و آل سعود خواهد ماند.


روند نابودی آل سعود شروع شده است
facebook google telegram twitter whatsApp
تبلیغات