طاها پخش

تبلیغ پاپ آپ
تبلیغ درکار
ورزشیفدراسیون باید کادر فنی را حفظ کند | حجی زواره
تماس تلفنی رئیس فدراسیون فوتبال با کادر فنی تیم ملی فوتسال

مسعود حجی زواره معتقد است فدراسیون تکواندو باید کادر فنی تیم ملی را حفظ کند.

خبرگزاری ایسنا: مسعود حجی زواره که سهمیه المپیک ریو را گرفته بود، به علت این که هر کشور می توانست یک نماینده در هر وزن داشته باشد حضور در المپیک را از دست داد و مهدی خدابخشی نماینده وزن سوم ایران بود.

دارنده مدال طلای تکواندوی دنیا در گفت وگو با ایسنا، با بیان این که فدراسیون باید کادر فنی تیم ملی را حفظ کند، اظهار کرد: در مورد اتفاق المپیک نباید یک شبه تصمیم گرفت. باید به کادر فنی فرصت داد. مقانلو رزومه بسیار خوبی داشته است. فدراسیون باید کادر فنی را حفظ کند.

وی افزود: آن طور که من می دانم بیژن مقانلو پیشنهادات خوبی هم از کشورهای دیگر داشته و نباید بگذاریم کهاز ایران برود تا روزی حسرت بخوریم که چرا مقانلو را نداریم.

حجی زواره ادامه داد: مقانلو توانایی بالایی دارد و کارش را بلد است. خیلی از جوانان که بخواهند بیایند باید سالیان سال زیر دست مقانلو آبدیده شوند. باید از تجربه مقانلو به خوبی استفاده کرد.

ملی پوش تکواندو در خصوص نتایج تکواندوکاران در المپیک گفت: شوک بزرگی به تکواندوی ایران بود و به نظرم یک اتفاق بود و نمی توان کسی را مقصر دانست. من تا آخرین روز تمرین قبل از المپیک همراه سه المپیکی بودم و دیدم که کادر فنی هیچ چیز کم نگذاشت. ما با همین کادر فنی قهرمان دنیا و بازیهای آسیایی شدیم. بازیکنان کم تجربه بودند و اتفاق بود که مدال را از دست دادند. واقعا بچه ها از نظر فنی خوب بودند.

وی در ادامه اضافه  کرد: اگر من هم در المپیک بودم ممکن بود این اتفاق برایم بیفتد. باید دید که روز مسابقات آمادگی ورزشکار چطور است زیرا شرایط روز مسابقه خیلی مهم است.

حجی زواره در پایان و در خصوص عدم حضورش در لیگ برتر تکواندو، خاطر نشان کرد: از سال پیش بالاترین قرار داد را بستم و پنجاه میلیون مبلغ قراردادم بود. پس از چند سال حاضر نیستند که قرار داد چهار سال پیش را ببندند. من هم به کارهای شخصی خود می رسم و امسال بازی نمی کنم. البته صحبت هایی با لوازم خانگی کن داشته ام و باید ببینم چطور می شود. قرار داد ها خیلی پایین است و با این شرایط نمی شود بازی کرد.

تماس تلفنی رئیس فدراسیون فوتبال با کادر فنی تیم ملی نوجوانان
برچسب ها:
facebook google telegram twitter whatsApp
تبلیغات