طاها پخش

تبلیغ پاپ آپ
تبلیغ درکار
خدمات رایگان اماکن ورزشی قم
واگذاری اماکن ورزشی نیمه تمام به بخش خصوصی

عابدی مدیر کل ورزش و جوانان استان قم گفت:خدمات رایگان اماکن ورزشی به علاقمندان به ورزش در روز و هفته تربیت بدنی و ورزش ارائه شد.

تربیت بدنی, مدیر کل ورزش, پیاده روی, خدمات رایگان اماکن ورزشی قم

تربیت بدنی, مدیر کل ورزش, پیاده روی, قم

به نقل از گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از قم؛ستاد گرامیداشت هفته تربیت بدنی و ورزش در این اداره کل تشکیل شده و برنامه های متنوعی را برای توسعه و ترویج ورزش در نظر گرفته است.

عابدی مدیر کل ورزش و جوانان استان قم بیان کرد: برنامه های متنوعی در بخش های همگانی نظیر پیاده روی، کوهپیمایی و دوچرخه سواری اجرا می شود و در بخش قهرمانی نیز مسابقات متنوع ورزشی توسط هیأت های متولی انجام می شود و اعزام های متنوعی نیز صورت می گیرد.

وی افزود: کسب مدال های رنگارنگ طلا، نقره و برنز از مسابقات قهرمانی دنیا در فوتسال، پومسه تکواندو و کسب مدال از بازی های پارالمپیک و ساحلی 2016 قهرمانی آسیا موجب سربلندی مردم و مسؤولان قم شد.

عابدی عنوان کرد: تجلیل از افتخار آفرینان ورزش قم در میادین برون مرزی، دیدار با مراجع عظام تقلید، دیدار با خانواده شهدای ورزشکار، بررسی راهکارهای توسعه ورزش استان در جلسه با مسؤولان هیأت های ورزشی، افتتاح و بهره برداری از چند پروژه ورزشی و برنامه های متنوع فرهنگی ورزشی در این هفته اجرا می شود.

وی ادامه داد: استخر حجاب مجموعه ورزشی جواد الائمه(ع) منطقه نیروگاه ویژه آقایان و استخر بوستان تفریحی ورزشی نرگس در منطقه صدوق ویژه بانوان در روز تربیت بدنی و ورزش خدمات رایگان ارائه می دهند.

وی خاطرنشان کرد: در طول هفته تربیت بدنی و ورزش نیز دیگر اماکن ورزشی قم خدمات خود را با 50 درصد تخفیف به علاقمندان به ورزش و مردم ورزش دوست استان قم ارائه می دهند و امیدوارم از این فرصت برای گرایش حداکثری مردم به ورزش خوب استفاده کنیم.

در پایان اظهار کرد: ایستگاه های ورزش صبحگاهی در فصل سرد به سالن های ورزشی انتقال پیدا می کنند و هرگز با مشکلی مواجه نخواهند بود تا مردم با آرامش به ورزش بپردازند.


افتتاح مجتمع خدمات رفاهی "مهر و ماه" - قم‎
facebook google telegram twitter whatsApp
تبلیغات