طاها پخش | TahaPakhsh.Ir

بهره برداری سه طرح ورزشی در هفته تربیت بدنی
بهره برداری از سه طرح ورزشی در استان

سه طرح ورزشی هفته تربیت بدنی در مازندران بهره برداری می شود.

تربیت بدنی, ساری, طرح ورزشی, بهره برداری طرح ورزشی هفته تربیت بدنی

تربیت بدنی, ساری, طرح ورزشی, بهره برداری طرح

به نقل از خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از ساری ،

حبیب حسین زادگان، مدیرکل ورزش و جوانان مازندران در جلسه هم اندیشی هفته پارالمپیک در استان با بیان اینکه هفته تربیت بدنی و ورزش روزهای 26 مهر تا دوم آبان نام گذاری شده است، گفت: سه طرح ورزشی در شهرهای تنکابن، سوادکوه و بابل که بالغ بر 2 میلیارد و 500 میلیون تومان هزینه داشته است، به بهره برداری می رسد.

حسین زادگان با بیان اینکه توجه به ورزش بانوان موجب توسعه ورزش همگانی می شود، افزود: این هفته فرصتی است تا بانوان با فواید ورزش بیشتر آشنا شوند تا ورزش به عنوان سبد روزانه خانواده ها قرار گیرد و در اشاعه آن قدم بردارند.

وی گفت: دیدار با خانواده های معظم شهدا، جانبازان و ایثارگران، تجدید میثاق با آرمان های شهدا، حضور در گلزار شهدا، دیدار با نماینده ولی فقیه، حضور جامعه ورزش در نماز جمعه سراسر استان به ویژه مرکز استان، برگزاری مسابقات فوتسال آقایان و والیبال بانوان کارکنان دولت در مازندران، کلاس های متفاوت آموزشی از برنامه هایی است که به مناسبت این هفته در مازندران برگزار می شود.

مدیرکل ورزش و جوانان مازندران با اشاره به الگوی موفق ورزش همگانی در سایر قاره ها به ویژه اروپا و آسیا افزود: دعوت مردم برای ورزش کردن و افزایش آگاهی خانواده ها از فواید ورزش از وظایف اصلی معاونت توسعه ورزش همگانی است.

حسین زادگان از برگزاری بیش از 400 برنامه فرهنگی ورزشی در هفته تربیت بدنی و ورزش دراستان خبر داد.


7 طرح آموزشی ویژه هفته دولت در قم به بهره برداری می رسد
facebook google telegram twitter whatsApp