طاها پخش

تبلیغ پاپ آپ
تبلیغ درکار
آزادی 30 زندانی جرائم غیرعمد در اردبیل
آزادی 16 زندانی جرائم غیرعمد مالی به همت خیر اردبیلی

با همت دو خیر اردبیلی میریوسف سیدشکری و قاسم علیزاده ۳۰ زندانی جرائم غیرعمد در استان اردبیل آزاد شدند.

اردبیل, جرائم, زندانیان, آزادی زندانی جرائم غیرعمد اردبیل

اردبیل, جرائم, زندانیان, غیرعمد, آزادی

به نقل از گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از اردبیل؛ مدیرکل زندان های استان اردبیل با اشاره به آزادسازی 30 زندانی به همت دو خیر استان اظهار داشت: هم اکنون فرهنگ آزادی زندانیان جرائم غیرعمد توسط خیران در اردبیل ترویج یافته و با همت خیران زمینه آزادی بسیاری از زندانیان جرائم غیرعمد در اردبیل فراهم شده است.

مراد فتحی با اشاره به اینکه 2 خیر بزرگوار استان اردبیل میریوسف سیدشکری و قاسم علیزاده کار خیر بسیار بزرگی در استان اردبیل انجام دادند٬ افزود: این دو خیر بزرگوار با آزادی زندانیان جرائم غیرعمد توانستند جهان و آخرت خود را تامین کنند و ما آزادی زندانیان جرائم غیرعمد را قدردان این خیران بزرگوار هستیم.

وی با بیان اینکه اقدام خیرخواهانه خیران استان اردبیل سبب آزادی زندانیان جرائم غیرعمد است٬ گفت: کار بزرگ و شایسته دو خیر بزرگوار اقدامات بسیار تاثیرگذاری به دنبال داشته و این دو خیر اردبیلی حمایت همه جانبه ای در آزادی زندانیان داشته اند و توانسته اند با رضایت شاکیان٬ سبب آزادی زندانیان جرائم غیرعمد شوند.

مدیرکل زندان های استان اردبیل با بیان اینکه زندان سبب ایجاد آسیبهای اجتماعی در جامعه می شود٬ تصریح کرد: متاسفانه عده ای از افراد جامعه به برخی از مشکلات برخورد می کنند که این امر علاوه بر شرایط روحی بدی برای زندانیان به وجود می آورد و سبب می شود خانواده های آنها نیز با آسیبهابی اجتماعی روبه رو شوند.

فتحی اظهار کرد: امیدواریم با اهتمام خیران اردبیلی که در ماه محرم درس بزرگ ایثار و گذشت را به ما یاد دادند هیچ فردی به علت کمبود منابع مالی به زندان نرود و ما دیگر شاهد هیچ زندانی به خاطر جرائم غیرعمد در استان اردبیل نداشته باشیم و اقدامات خیران اردبیلی در آزادی زندانیان جرائم غیرعمد شایسته قدردانی است.

آزادی 62 زندانی جرائم مالی در اردبیل
facebook google telegram twitter whatsApp
تبلیغات