طاها پخش

تبلیغ پاپ آپ
تبلیغ درکار
امسال بیش از یک میلیون دانش آموز به اردوی راهیان نور اعزام خواهند شد

امسال بیش از یک میلیون دانش آموز به اردوی راهیان نور اعزام خواهند شد

اعزام دانش آموزان بهاری به اردوی راهیان نور

رئیس سازمان بسیج مستضعفین از اعزام یک میلیون نفر دانش آموز به اردوی راهیان نور تا پایان سال خبر داد.

دانش آموزان, اردوی, اردبیل, امسال میلیون دانش آموز اردوی راهیان نور اعزام خواهند

دانش آموزان, اردوی, اردبیل, راهیان نور, اعزام

به نقل از اردبیل؛ سردار محمدرضا نقدی در حاشیه اعزام کاروان راهیان نور بسیج اردبیل افزود: تاکنون 100 هزار نفر از دانش آموزان به اردوهای راهیان نور اعزام شده اند و طبق برنامه پیش بینی می کنیم تا پایان سال نزدیک به یک میلیون از دانش آموزان را به این اردوها اعزام کنیم.

وی تاثیر اردوهای راهیان نور در دانش آموزان و به ویژه رفتارهای اجتماعی آنها بسیار مهم ارزیابی کرد و گفت: استقبال خانواده ها و دانش آموزان از این اردوها ما را دلگرم می کند.

رئیس سازمان بسیج مستضعفین با بیان اینکه بازدید از نقاط جنگی و عملیاتی سال های دفاع مقدس تجربه ای ناب برای دانش آموزان است و ما تلاش می کنیم با اعزام این کاروان ها روحیه تعالی، جهاد و شهادت را در این دانش آموزان زنده کنیم.

سردار نقدی افزود: بازدید از نقاط جنگی و عملیاتی دوران دفاع مقدس تجربه ای ناب برای دانش آموزان است که می توانند با درس گرفتن از شهدا مسیر روشنی برای زندگی و آینده خود انتخاب کنند.

وی گفت: حضور در نقاط عملیاتی حاضر شدن در کلاس درس است که باید با الگو گرفتن از شهدا در مقابل ظلم و ستم ایستادگی کرد چرا که شهدا راه سعادت و تعالی را انتخاب و ما هم باید ادامه دهنده راه شهدا باشیم.

انتهای پیام/ح

اعزام 16 هزار دانش آموز کرمانی به اردوی راهیان نور
facebook google telegram twitter whatsApp
تبلیغات