طاها پخش

تبلیغ پاپ آپ
تبلیغ درکار
انتخاباتواکنش کاربران توییتر به "حیوان" خواندن طرفداران کلینتون از سوی ترامپ
مناظره کلینتون - ترامپ؛ تاریخ ساز در توییتر

توهین نامزد جمهوری خواهان به حامیان رقیب انتخاباتی خود با واکنش گسترده کاربران شبکه اجتماعی توییتر مواجه شد.

بین الملل, دونالد ترامپ, حمله به دفتر حزب جمهوری خواه, کاربران توییتر

بین الملل, دونالد ترامپ, حمله به دفتر حزب جمهوری خواه, توهین ترامپ به طرفداران کلینتون, دفتر مرکزی حزب جمهوری خواه در کارولینای شمالی, واکنش توییتری به ترامپ, هیلاری کلینتون, آتش زدن دفتر حزب جمهوری خواه, نامزد جمهوری خواهان, بمب آتش زا

به نقل از گروه بین الملل باشگاه خبرنگاران جوان، حمله شب گذشته دو فرد ناشناس با بمب آتش زا و اسپری رنگ به دفتر مرکزی حزب جمهوری خواه در شهر هیلزبورو در کارولینای شمالی واکنش های متفاوتی به همراه داشت.


«پاتریک مک کروری،» فرماندار ایالت کارولینای شمالی، آن را "حمله به دموکراسی آمریکا" خواند. «هیلاری کلینتون» – نامزد دموکرات انتخابات ریاست جمهوری آمریکا نیز در حساب توییتر خود ضمن محکوم کردن حمله به دفتر جمهوری خواهان، از اینکه آسیبی در این حمله به کسی وارد نشد، ابراز خرسندی کرد.


در این میان، اما واکنش «دونالد ترامپ» – نامزد انتخاباتی جمهوری خواهان – مختلف تر از همه بود. وی در حساب توییتر خود این حمله را به گردن "حیواناتی" انداخت که به گفته او حامی هیلاری کلینتون و حزب دموکرات هستند و اکنون از اینکه او در شرف پیروزی در انتخابات است عصبانی شده اند.


اما "حیوان" خواندن طرفداران کلینتون آن هم در حالی که هنوز تحقیقات پلیس در مورد هویت عاملان این حادثه به نتیجه نرسیده است، واکنش های زیادی را علیه او در شبکه های اجتماعی به همراه داشت. یکی از کارمندان سابق ترامپ که به علت اخراج از سوی وی در دادگاه نیز علیه او شکایت کرده است، در واکنش به این مسئله، در حساب توییتر خود از ترامپ خواست پیش از حیوان نامیدن دیگران، خودش را در آینه ببیند.


برخی دیگر از کاربران توییتر نیز وجود توهم توطئه در ذهن ترامپ را علت اتهام زنی او به کلینتون عنوان کردند. در همین ارتباط، «رالف میدنایت» - مجری تلویزیون – در حساب توییتر خود در اظهاراتی کنایه آمیز در خصوص حمایت نامزد جمهوری خواهان از روسیه نوشت شاید این بار نیز روسها قصد ضربه زدن به کلینتون را داشته اند!


گروهی دیگر از کاربران توییتر نیز در واکنش به توهین ترامپ به هواداران کلینتون نوشتند حیوان نامیدن فرد یا افرادی که هنوز هویت آنها از سوی پلیس محرز نشده است و انتساب آنها به نامزد رقیب نشان می دهد نوع نگاه ترامپ به وقایع پیرامون خود می تواند در آینده در صورت پیروزی او در انتخابات برای آمریکا مشکل ساز باشد.


هیلاری کلینتون, آتش زدن دفتر حزب جمهوری خواه, نامزد جمهوری خواهان, کاربران توییتر


پلیس در حال حاضر به دنبال فردی است که روز گذشته (یکشنبه) همزمان با سفر ترامپ به کارولینای شمالی یک بطری حاوی مواد قابل اشتعال را از پنجره دفتر مرکزی حزب جمهوری خواه در این ایالت به داخل ساختمان پرتاب کرد. در اثر پرتاب این بمب آتش زا، مبلمان و اثاثیه یکی از اتاق های دفتر حزب جمهوری خواه و همچنین تعدادی از پوسترهای تبلیغاتی ترامپ طعمه حریق شدند. علاوه بر این، یک فرد دیگر نیز با اسپری رنگ شعارهایی را بر ضد حزب جمهوری خواه برروی دیوار ساختمان حزب نوشت.


جدال توییتری کلینتون و ترامپ بر سر ملکه زیبایی دنیا
facebook google telegram twitter whatsApp
تبلیغات