طاها پخش

تبلیغ پاپ آپ
تبلیغ درکار
پیشرفت فیزیکی 17 درصدی سد تاج امیر دلفان
5درصدی سد بلوک / پیشرفت فیزیکی 98

مدیرعامل کمپانی آب منطقه ای لرستان گفت: سد تاج امیر دلفان در مدت چهار ماه از شروع عملیات اجرایی آن ۱۷ درصد پیشرفت فیزیکی داشته است.

لرستان, دلفان, پیشرفت فیزیکی, پیشرفت فیزیکی درصدی سد تاج امیر دلفان

لرستان, دلفان, پیشرفت فیزیکی, سد تاج امیر, احداث
به نقل از گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از لرستان ؛ علی امید سیفی در جمع خبرنگاران در مورد روند بازدید از پروژه سد تاج امیر اظهار داشت: سد تاج امیر یکی از 10 پروژه اقتصاد مقاومتی کمپانی آب منطقه ای استان لرستان است که تاکنون پیشرفت فیزیکی خوبی داشته است.
وی با اشاره به پیشرفت فیزیکی 17 درصدی احداث این سد افزود: پروژه سد تاج امیر باید تا خرداد 96 به پیشرفت فیزیکی 20 درصد می رسید که در حال حاضر 17 درصد پیشرفت فیزیکی دارد و پیش بینی می شود ظرف یک ماه آینده به 20 درصد پیشرفت فیزیکی برسد.

مدیرعامل کمپانی آب منطقه ای لرستان بیان کرد: عملیات اجرایی این پروژه باهدف تأمین آب شرب منطقه و بخشی از شهر نورآباد به میزان هفت میلیون مترمکعب و صنعت به میزان یک میلیون مترمکعب و مصارف دیگر نیز به میزان یک و نیم میلیون مترمکعب خردادماه امسال توسط قرارگاه سازندگی خاتم الانبیا(ص) شروع شد.

وی خاطرنشان کرد: آورد آب رودخانه حدود 10 میلیون مترمکعب، حجم خاک ریزی بدنه سد حدود 630 هزار مترمکعب و حجم خاک برداری حدود 350 هزار هکتار است که تاکنون بیش از 200 هزار هکتار عملیات خاک برداری آن انجام شده همچنین حجم بتن ریزی حدود 30 هزار مترمکعب است.

سیفی عنوان کرد: تاکنون قرارگاه سازندگی خاتم الانبیا(ص) حدود هفت میلیارد تومان در این سد کار انجام داده و تا مرحله 60 درصدی کارفرما موظف به پرداخت صورت حالت آن هاست.

وی با اشاره به دیگر پروژه های اقتصاد مقاومتی کمپانی آب منطقه ای لرستان افزود: این پروژه ها شامل سد حوضیان بوده که اردیبهشت ماه امسال افتتاح شد، دو شبکه پایاب سد خان آباد به وسعت 1700 هکتار که در هفته دولت افتتاح شد، شبکه پایاب سد مخزنی سد حوضیان با وسعت سه هزار هکتار، آب رسانی به شهرهای بروجرد وازنا که در دست اجراست و شبکه ایستگاه پمپاژ و سد کمندان ازنا که تلاش می شود به مرحله آبگیری برسد.

پیشرفت فیزیکی85 درصدی ساخت کارخانه گندله سازی اسدآباد
facebook google telegram twitter whatsApp
تبلیغات