طاها پخش

تبلیغ درکار
اخبار اجتماعیحضور 302 شرکت داخلی و خارجی در نمایشگاه تجهیزات پلیسی
حضور 7 شرکت داخلی در سومین نمایشگاه سراسری معدن در ارومیه

مدیر عامل بنیاد تعاون ناجا گفت: 302 کمپانی از 28 کشور خارجی و داخلی در این نمایشگاه حضور دارند.

تولید داخل, نمایشگاه تجهیزات پلیسی, نیروی انتظامی, کمپانی داخلی خارجی نمایشگاه تجهیزات پلیسی

تولید داخل, نمایشگاه تجهیزات پلیسی, نیروی انتظامی, مرزبانی ناجا

به نقل از خبرنگار گروه اجتماعی باشگاه خبرنگاران جوان؛ سردار محمدعلی نوری نژاد مدیرعامل بنیاد تعاون ناجا در حاشیه افتتاح پانزهمین نمایشگاه بین المللی تجهیزات پلیس، ایمنی و امنیت که امروز(دوشنبه) در مصلی امام خمینی(ره) برگزار شد، اظهار داشت: نمایشگاه ایپاس 2016 با توجه به اینکه استقبال خوبی نسبت به سال گذشته داشته است در زمینه فراهم کردن ایمنی پلیسی موفق تر بوده البته بازدیدکنندگان این نمایشگاه که بیشتر حرفه ای هستند بهتر می توانند در این موضوع قضاوت کنند.

وی با بیان اینکه 402 غرفه در نمایشگاه ایپاس امسال دایر شده است، گفت: 302 کمپانی از 28 کشور خارجی و داخلی در این نمایشگاه حضور دارند که بیشترین کمپانی کننده کمپانی های داخلی هستند بنابراین مسلما تعداد تجهیزات داخلی بیشتر خواهد بود.

مدیرعامل بنیاد تعاون ناجا در خصوص تجهیزاتی که در نمایشگاه ایپاس به نمایش گذاشته شده است، گفت: در این نمایشگاه تجهیزات پلیسی، کنترل جاده ای، امورات مرزی، البسه، سلاح های زرهی و تجهیزات اوپتیکی به نمایش گذاشته شده است.

سردار نوری نژاد ادامه داد: به نظر می رسد از مجموع تجهیزات به نمایش گذاشته شده بتوان در مأموریت های امنیتی، ایمنی و مقابله با حوادث استفاده کرد.

وی با اشاره به حضور نسبتاً مناسب تر کشورهای خارجی بیان داشت: به نظر می رسد تنوع تجهیزات پلیسی، ایمنی و امنیتی امسال نسبت به سال گذشته تنوع بیشتری یافته و شخص نیازمند به راحتی می تواند با تطبیق نیازمندی های خود در مأموریت ها بهترین انتخاب را داشته باشد.

وی در خصوص داخلی یا خارجی بودن تجهیزات مورد استفاده ناجا گفت: شاید در ابتدا تجهیزات مورد استفاده پلیس راهور، پلیس آگاهی، مواد مخدر، جلوگیری و مرزبانی خارجی بوده اما در حال حاضر به علت توانمندی های انجام گرفته در حوزه تولید داخلی قریب به اتفاق تجهیزات پلیس نیروی انتظامی داخلی است.

مدیرعامل بنیاد تعاون ناجا تأکید کرد: این نمایشگاه جلوه ای از نماد «ما می توانیم» است که ما را در حوزه کمک و حمایت از مخترعان و مبتکران داخلی مصمم تر می کند.

سردار نوری نژاد در خصوص ارزیابی موفقیت نمایشگاه ایپاس بیان داشت: یکی از اصلی ترین عوامل ارزیابی موفقیت نمایشگاه ایپاس انعقاد قرارداد همکاری بین ارائه دهنده و نیازمند تجهیزات پلیسی، ایمنی وامنیتی است، بنابراین پس از اتمام این نمایشگاه با ارزیابی انجام شده در خصوص تعداد قراردادهای منعقد شده می توانیم میزان موفقیت این نمایشگاه را بسنجیم.

وی در پایان گفت: موفقیت نمایشگاه ایپاس به عملیاتی شدن قراردادها، تجاری سازی و بومی سازی تجهیزات به نمایش گذاشته شده است.


خرید تجهیزات سازمان آتش نشانی کاشان از مدرن ترین شرکت خارجی
facebook google telegram twitter whatsApp