طاها پخش

تبلیغ پاپ آپ
تبلیغ درکار
سیاسیانتخابات آمریکا مهندسی می شود | ترامپ
کلینتون همچنان از ترامپ جلوتر است | نتایج آخرین نظرسنجی های انتخاباتی آمریکا

نامزد جمهوری خواهان در انتخابات ریاست جمهوری آمریکا در ادامه تلاشش برای زیر سوال بردن حقانیت انتخابات این کشور، در توئیتی نوشت که معتقد است نتایج این انتخابات در بسیاری از نقاط "مهندسی" شده است.


انتخابات آمریکا خبرگزاری ایسنا: نامزد جمهوری خواهان در انتخابات ریاست جمهوری آمریکا در ادامه تلاشش برای زیر سوال بردن حقانیت انتخابات این کشور، در توئیتی نوشت که معتقد است نتایج این انتخابات در بسیاری از نقاط "مهندسی" شده است.

دونالد ترامپ، نامزد جمهوری خواهان در انتخابات ریاست جمهوری آمریکا در حالی روز یکشنبه این توئیت را منتشر کرد که معاون احتمالی او در صورت  انتخاب شدن گفته بود، جمهوری خواهان نتایج رقابت ترامپ و رقیب دموکراتش هیلاری کلینتون را در انتخابات هشتم نوامبر می پذیرند.

ترامپ در توئیتر خود در این باره نوشت: این انتخابات به طور قطع نه تنها از سوی رسانه های دروغگو و تحریف شده که تلاش می کنند کلینتون شیاد را به جایی برسانند بلکه در بسیاری از حوزه های رای گیری مهندسی می شود.

ترامپ که در تازه ترین نظرسنجی ها از کلینتون عقب مانده است، هیچ مدرک و شاهدی برای این ادعای خود ارائه نداد. این در حالی است که رای زود هنگام و ثبت رای به وسیله ای میل در حال حاضر در بسیاری از ایالات آمریکا شروع شده است.

این میلیاردر نیویورکی در توئیتی دیگر روز گذشته، "حیوانات نماینده کلینتون" و حزب دموکرات را مقصر حمله به مقر حزب جمهوری خواه در کارولینای جنوبی دانست "چرا که جمهوری خواهان در حال پیروزی هستند!"

در همین حال کلینتون ضمن محکوم کردن این حمله و "دهشتناک و غیر قابل قبول خواندن آن"، نسبت به سلامت همه ابراز خشنودی کرد.

با این حال این نخستین باری نیست که ترامپ حقانیت و درستی روند انتخابات را زیر سوال می برد و با این اقدامش بسیاری را اعم از جمهوری خواه و دموکرات نگران کرده که شاید نتایج نهایی انتخابات را نپذیرد.

دونالد ترامپ از انتخابات آمریکا کناره گیری نمی کند
facebook google telegram twitter whatsApp
تبلیغات