طاها پخش

تبلیغ پاپ آپ
تبلیغ درکار
اخبار اجتماعیچند استان در معرض تهدید دریاچه قم
تشییع پیکر شهید مهدی طهماسبی روز جمعه دَر استان قم

استاندار قم با بیان اینکه بحران دریاچه نمک قم استان های همجوار را نیز با مشکل ریزگردها مواجه خواهد کرد، گفت: حل این بحران نیازمند عزم ملی است.


گرد و غبار خبرگزاری ایسنا: استاندار قم با بیان اینکه بحران دریاچه نمک قم استان های همجوار را نیز با مشکل ریزگردها مواجه خواهد کرد، گفت: حل این بحران نیازمند عزم ملی است.

سید مهدی صادقی در جلسه شورای مدیریت بحران استان قم که در سالن امام جواد(ع) استانداری و با حضور روسای دستگاه های اجرایی برگزار شد، بر ضرورت انجام اقدامات کارشناسانه برای مقابله با بحران دریاچه ی نمک قم تاکید کرد.

استاندار قم با بیان اینکه همایش دریاچه نمک با حضور مسئولان ارشد استانهای همجوار باید برگزار شود افزود: آگاهی بخشی به استانداران سایر استان ها درباره ی خطر ریزگردهای دریاچه نمک می تواند به حل این مسئله کمک کند.

وی، برون رفت از شرایط جاری را نیازمند عزم ملی دانست و تصریح کرد: پیگیری این مسئله از دستگاه های ملی باید در دستور کار مسئولان قرار بگیرد.

صادقی همچنین تامین حق آبه های زیست محیطی استان قم را برای پیشگیری از بیابان زایی ضروری دانست و گفت: تامین این حق آبه ها می تواند از گسترش مناطق بحرانی استان قم پیشگیری کند.

ظرفیت استان قم در عرصه تولید فرش دستباف
برچسب ها:
facebook google telegram twitter whatsApp
تبلیغات