طاها پخش

تبلیغ پاپ آپ
تبلیغ درکار
اخبار اجتماعیرونمایی از «کارت تهران» برای گردشگران
سیم کارت NFC رونمایی شد

رئیس ستاد گردشگری شهر تهران از تهیه «کارت تهران» برای استفاده گردشگران داخلی و خارجی از سیستم حمل و نقل عمومی شهر، بازدید از موزه ها، تلفن و اینترنت خبر داد.


گردشگری خبرگزاری مهر: رئیس ستاد گردشگری شهر تهران از تهیه «کارت تهران» برای استفاده گردشگران داخلی و خارجی از سیستم حمل و نقل عمومی شهر، بازدید از موزه ها، تلفن و اینترنت خبر داد.

فرزاد هوشیار  بیان کرد: مراحل تهیه کارت تهران هنوز به جمع بندی نرسیده است اما درصورت نهایی شدن، گردشگران در تهران کارتی را به همراه خواهند داشت که از آن برای استفاده در مترو، اتوبوس، بازدید موزه ها، اینترنت، تلفن و ...  بهره برداری می شود.

وی ادامه داد: تفاوت این کارت با کارت گردشگری که در نوروز توزیع می شد این است که موارد بهره برداری از آن کارت محدود بود اما کارت تهران برنامه های بیشتری را دارد. کارت تهران قرار است مانند کارت شهرهای گردشگری مانند استانبول کارت، لندن کارت و ... باشد که حتی می توان از اینترنت آن نیز استفاده کرد. اکنون روی بحث های تخصصی مانند اسم دار بودن یا نبودن آن در حال مذاکره و بررسی هستیم.امیدواریم که این کارت در پاییز امسال رونمایی شود.

پیش از این ۴۰۰ هزار «تهران کارت» گردشگری در نوروز سال ۹۵ بین گردشگران داخلی و خارجی شهر تهران توزیع شده بود.

دستفروشی در مترو تهران ممنوع شد | کارتون
برچسب ها:
facebook google telegram twitter whatsApp
تبلیغات