تغییر بدنی عجیب زن هندی پس از تولد فرزند سومش تصاویر

تاریخ انتشار پست : 1395-7-26 دسته : مجازی
زندگی عجیب دو کودک به هم چسبیده هندی فیلم

زن هندی پس از تولد فرزند سومش، دچار بیماری نادر و عجیبی شده است.

به نقل از خبرنگار اخبار داغ گروه فضای مجازی باشگاه خبرنگاران جوان؛ بنا به نقل از رسانه های هند، "شانتی دوی" زن 60 ساله هندی پس از تولد فرزند سومش به دلیل یک بیماری ژنتیکی نادر دچار کاهش قد شدید شده است. وی که قبل از تولد پسرش دارای حدود 1.52 سانتی متر قد بوده است الآن قدش به حدود 60 سانتی متر کاهش یافته است.

"شانتی " که تمام روزش را بر روی یک تخت مخصوص سپری می کند و اغلب در حال زمزمه کردن یا آواز خواندن است اکنون تبدیل به یک جاذبه توریستی در روستایش در شمال هند شده است.

زن, هندی, استخوان, تغییر بدنی عجیب زن هندی تولد فرزند سومش

زن, هندی, استخوان


وی بیش از دو دهه است که این حالت را تحمل می کند و قادر به باز کردن دست ها، جداکردن پاها و حتی خم کردن سرش نیست و مانند یک کودک احتیاج به یک مراقب دارد. وی با صدایی گرفته در مورد بیماری اش می گوید: نزدیک 25 سال است که با این شرایط زندگی می کنم. واقعا خسته شده ام اما کاری هم نمی توانم انجام دهم. نمی توانم بنشینم، راه بروم و به دوستانم سر بزنم و یا به گلها آب بدهم.

همسر وی "گاگاچاران کوشواها" نیز در خصوص می گوید: وقتی 35 سال پیش با او ازدواج کردم او کاملا سالم بود و زندگی عادی داشت. تمام مشکلات همسرم پس از تولد پسرمان آغاز شد. شرایط جسمانی همسرم تغییر کرد و او به سرعت ضعیف و لاغر شد. پس از گذشت 2 ماه همسرم از درد شدید استخوان هایش شکایت داشت و پس از گذشت 5 ماه تغییر قد او آغاز شد. در حالی که حدود 10 سال است این زن به هیچ پزشکی مراجعه نکرده است و خانواده وی از حالت عجیب و غیر عادی او در حیرت بسر می برند، یکی از پزشکان محلی به نام "پنکاج سریسواستاوا" معتقد است که وی ممکن است به بیماری پوکی استخوان دچار شده باشد.

او می گوید: من بدون معاینه نمی توانم نظری بدهم اما بیماری این زن ممکن است oI (osteogensis Imperfecta) باشد. این یک بیماری ژنتیکی است که در آن استخوان ها ضعیف و شکننده می شوند.

هندی, زن, استخوان, تغییر بدنی عجیب زن هندی تولد فرزند سومش


هندی, استخوان, زن, تغییر بدنی عجیب زن هندی تولد فرزند سومش


زن, هندی, استخوان, تغییر بدنی عجیب زن هندی تولد فرزند سومش


انتهای پیام/

از ماجرای تغییر نام ریال به الاغِ پیامبر تا فرزندانی که زنازاده می شوند فیلم

مطالب مشابه

مطالب تصادفی

نظرات
نظرات مرتبط با این پست
نام :
ایمیل :
وب سايت :
کد تاييد : کد امنیتی رفرش
متن دیدگاه :