طاها پخش

تبلیغ پاپ آپ
تبلیغ درکار
مجازیاخذ استاندارد نان سنتی اجباری شد
نشان استاندارد برای نان سنتی اجباری است

رئیس سازمان ملی استاندارد از اجباری شدن اخذ استاندارد نان سنتی خبرداد.

اجباری شدن, نان غنی شده, نان سنتی, اخذ استاندارد نان سنتی اجباری

اجباری شدن, نان غنی شده, نان سنتی, استاندارد نان
به نقل از گروه وبگردی باشگاه خبرنگاران جوان؛ نیره پیروزبخت در مراسم بزرگداشت روز استاندارد اظهارداشت: اخذ استاندارد پیش از تولید محصول ضروری است و این امر مهم نباید به پس از تولید سپرده شود.

وی با اشاره به برگزاری مراسم روز استاندارد به منظور مروری بر برنامه ها و اقدامات صورت گرفته در این بخش و تدوین نقشه راه مناسب برای آینده افزود: پیشرفت تکنولوژی باعث شده که نظم بهتری را در بخش های صنعتی به کار بگیریم.

وی با بیان اینکه فعالیت های جدید به راهکارهای تازه نیازمند است، گفت: بند 24 سیاست های کلان اقتصاد مقاومتی مدنظر مقام معظم رهبری دارای نکات غنی و حائز اهمیتی است که باید مورد توجه قرار داشته باشد.

پیروزبخت تأکید کرد: استاندارد باید در تمام کالاها مورد توجه قرار گیرد و در همین رابطه بنا شده که اخذ استاندارد نان سنتی نیز اجباری شود.

به گفته وی، در طول فعالیت سازمان استاندارد 30 هزار استاندارد تدوین شده و این تعداد طی 3 سال گذشته حدود 11 هزار مورد بوده است.

رئیس سازمان ملی استاندارد با اشاره به تشکیل 30 هزار پرونده قضایی برای جاعلان نشان استاندارد، گفت: رتبه ایران در فضای بین المللی و در سازمان بین المللی ایزو از جایگاه 31 به 27 ارتقاء یافته است.

منبع: افکارنیوز

استانداردهای نان اجباری می شود
facebook google telegram twitter whatsApp
تبلیغات