طاها پخش | TahaPakhsh.Ir

دعوت تکواندوکار اصفهانی به مسابقات فینال گرندپری
مسابقات فینال شیرجه 10متر مردان در المپیک ریو

با دعوت فدراسیون جهانی تکواندو، 8 تکواندوکار کشورمان جواز حضور در مسابقات فینال جایزه بزرگ (گرند پری) سال 2016 را به دست آوردند.

تکواندو, مسابقات گرندپری, اصفهان, دعوت تکواندوکار اصفهانی مسابقات فینال گرندپری

تکواندو, مسابقات گرندپری, اصفهان

به نقل از گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از اصفهان،به نقل از روابط عمومی فدراسیون تکواندو، بر اساس اعلام فدراسیون جهانی تکواندو، مسابقات فینال جایزه بزرگ (گرندپری) 2016، 19 و 20 آذرماه در شهر باکو آذربایجان برگزار خواهد شد.
در مسابقات فینال گرندپری سال 2015 تنها هشت تکواندوکار برتر رنکینگ المپیکی حضور داشتند ولی در این دوره در هر وزن 16 نفر بر اساس آخرین رنکینگ اعلام شده در ماه اکتبر می توانند در این رقابت ها کمپانی کنند و حداکثر سهمیه هر فدراسیون در هر وزن 2 نفر است.
بر همین اساس از کشورمان هفت تکواندوکار در بخش مردان و یک تکواندوکار در بخش زنان مجوز حضور در این مسابقات را دارند. در بخش مردان فرزان عاشورزاده و آرمین هادی پور (وزن 58- کیلوگرم)، بهنام اسبقی و ابوالفضل یعقوبی (وزن 68- کیلوگرم)، مهدی خدابخش و مسعود حجی زواره (وزن 80- کیلوگرم) و سجاد مردانی (وزن 80+ کیلوگرم) و در بخش زنان نیز کیمیا علیزاده (وزن 57- کیلوگرم)، مجوز حضور در این مسابقات را دارند.
مسابقات فینال گرندپری G8 است و به نفر اول هر وزن 80 امتیاز، نفر دوم 48 امتیاز و نفر سوم 28.8 امتیاز در راستای افزایش امتیازات رنکینگ تعلق خواهد گرفت.پاروخانوم زنجانی در فینال مسابقات روئینگ قهرمانی آسیا
facebook google telegram twitter whatsApp