طاها پخش | TahaPakhsh.Ir

مهلت مجدد ثبت نام در رشته های بدون آزمون دانشگاه پیام نور
اعلام زمان ثبت نام رشته های بدون آزمون و تکمیل ظرفیت پیام نور

ثبت نام در رشته های بدون آزمون دانشگاه پیام نور تمدید شد.

شهریاری, پیام نور, ثبت نام, مهلت مجدد ثبت نام رشته بدون آزمون دانشگاه پیام نور

شهریاری, پیام نور, ثبت نام, گرگان, گلستان, تمدید

به نقل از خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از گرگان؛ رییس دانشگاه پیام نور گلستان گفت: مرحله تکمیل ظرفیت پذیرش رشته های تحصیلی آزمون سراسری سال 95 (کارشناسی) در رشته های پذیرش صرفا با اعمال سوابق تحصیلی (بدون آزمون ) شروع شد.

دکتر قربان شهریاری افزود: کلیه داوطلبانی که در آزمون سراسری سال 95 می توانند با داشتن مدارک از امروز با مراجعه به کلیه مراکز و واحدهای دانشگاه پیام نور نسبت به ثبت نام اقدام کنند.

وی ادامه داد: متقاضیان می توانند با مراجعه به لینک TZ.pnu.ac.ir اطلاعات لازم را درخصوص رشته های موجود در مراکز و واحدهای دانشگاه پیام نور سراسر کشور کسب کنند.

شهریاری اضافه کرد: آن دسته از متقاضیان که حداکثر تا تاریخ 30/10/95 موفق به اخذ مدرک پیش دانشگاهی یا کاردانی می شوند هم می توانند در مرحله تکمیل ظرفیت شرکت کنند.

وی خاطر نشان کرد: متقاضیان تحصیل در دانشگاه پیام نور می توانند صرفاً متقاضی یک گروه آزمایشی و یک کدرشته محل باشند و کد رشته محل ها هم بر اساس اطلاعات مندرج در دفترچه شماره 2 آزمون سراسری سال 1395 است.

شهریاری با اشاره به نحوه ثبت نام از متقاضیان بر اساس جدول نواحی بومی مندرج در صفحه 5 دفترچه شماره 2 آزمون سراسری سال 1395 به داوطلبان توصیه کرد در نواحی مربوطه ای که محل سکونت آنها در آن ناحیه واقع شده است، نسبت به ثبت نام اقدام کنند.
ثبت نام بدون آزمون در دانشگاه پیام نور هرمزگان
facebook google telegram twitter whatsApp