طاها پخش

تبلیغ پاپ آپ
تبلیغ درکار
15 برنامه فرهنگی ورزشی به مناسبت هفته تربیت بدنی در نهاوند
اجرای برنامه های فرهنگی ورزشی به مناسبت هفته تربیت بدنی در فامنین

سرپرست ورزش و جوانان نهاوند از برگزاری بیش از 15 برنامه فرهنگی ورزشی در نهاوند به مناسبت هفته تربیت بدنی و ورزش خبر داد.

هفته تربیت بدنی, همدان, برنامه فرهنگی, برنامه فرهنگی ورزشی مناسبت هفته تربیت بدنی نهاوند

هفته تربیت بدنی, همدان, برنامه فرهنگی
به نقل از خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از همدان؛ محرم روزبه گفت: هفته تربیت بدنی با به صدا در آمدن زنگ ورزش در یکی از مدارس شهرستان شروع می شود و در این هفته بیش از 15 برنامه فرهنگی ورزشی از جمله دیدار با امام جمعه شهرستان ، غبار روبی مرقد شهدای ورزشکار ، برگزاری جلسه با روسای هیاتهای ورزشی ، مسابقه های فوتسال روستایی و همایش ورزش صبحگاهی کارکنان اداره ها از مهمترین این برنامه ها است.

وی گفت: علاوه بر اینها به منظور تشویق عمومی مردم به ورزش در هفته تربیت بدنی سالن های زیر پوشش این اداره به صورت 50درصد تخفیف در اختیار متقاضیان قرار داده می شود .

وی به طرحهای نیمه تمام حوزه ورزش شهرستان اشاره کرد و گفت: در حال حاضر 9 طرح ورزشی نیمه تمام در این شهرستان وجود دارد که بین 50 تا 95 درصد پیشرفت فیزیکی دارند و برای تکمیل آنها 112 میلیارد رالش اعتبار مورد نیاز است که در سال جاری اعتبارات خوبی از طریق کمیته برنامه ریزی به آنها اختصاص داده شده است .

وی از وجود چهار طرح نیمه تمام ملی در نهاوند خبر داد و گفت: علاوه بر 9 طرح فوق چهار طرح ملی که از محل اعتبارات سفر ریاست جمهوری اجرا شده در شهرستان وجود دارد که شامل مجموعه ورزشی بانوان با 62 درصد پیشرفت فیزیکی ، طرح چمن زمین فوتبال شهر برزول با 70 درصد پیشرفت فیزیکی ، سالن ورزش باستانی روستای دهفول و خوابگاه ورزشی واقع در مجموعه علیمرادیان است.

وی اضافه کرد: امسال برای تکمیل این طرح ها اعتباری منظور نشده اما با پیگیریهایی که به عمل آمده از محل اعتبارات یکی از خیرین خوابگاه ورزشی تا پایان سال به بهره برداری خواهد رسید.وی ادامه داد: به منظور تغییرات اساسی در ورزش شهرستان و رساندن آن به جایگاه واقعی خود کیفی سازی و ارتقا هیاتهای ورزشی و همچنین ساماندهی اماکن ورزشی از اولویت های کاری این اداره است.

وی افزود: هیاتهای ورزشی پایه و اساس ورزش شهرستان هستند که کیفی ساختن فعالیتهای آنان و فعال کردن هیاتهای غیر فعال می تواند جایگاه ورزش را ارتقا داده و استعدادهای ورزشی را شکوفا سازد.

وی با اعلام این مطلب که در 6 ماهه اول سال جاری دو هزار و 900 ورزشکار سازمان یافته در نهاوند وجود داشته افزود: این تعداد ورزشکار در قالب 24 هیات ورزشی فعال ، فعالیت دارند که سعی ما بر این است که در 6 ماه دوم این تعداد افزایش یابد که البته هدف اصلی ما بیشتر افزایش کیفیت در کنار کمیت است.

وی فعال کردن هیاتهای ورزشی را از اولویتهای این اداره کل عنوان کرد و گفت: ما به هیاتهای ورزشی غیر فعال تذکر داده ایم و در نظر داریم با سپردن کار به دست افراد با برنامه و هدفمند ورزش شهرستان را به دوران اوج خود برسانیم .

وی افزود: در این زمینه تاکنون مسئولان چند هیات ورزشی از جمله هیات کشتی و تنیس روی میز تغییر یافته اند و در نظر داریم که هیاتهای غیر فعال را نیز بدست افراد با برنامه بدهیم که در این زمینه مصمم به اجرای برنامه های خود با حفظ مصلحت شهرستان هستیم.


200 برنامه ورزشی در هفته تربیت بدنی گلستان
facebook google telegram twitter whatsApp
تبلیغات