طاها پخش

تبلیغ پاپ آپ
تبلیغ درکار
بین المللانتقال گروه کودکان مهاجر از شمال فرانسه به انگلیس
انتقال بیش از دو هزار مهاجر از اردوگاهی در شمال پاریس به مراکز پذیرش مهاجران

یک گروه چهارده نفره از کودکان مهاجر در اردوگاهی در "کاله" فرانسه برای پیوستن به بستگان خود به انگلیس منتقل شدند.

درخواست پناهندگی, فرانسه, کاله, انتقال گروه کودکان مهاجر شمال فرانسه انگلیس

درخواست پناهندگی, فرانسه, کاله, شمال فرانسه, بین الملل, انگلیس, مهاجران, فرانسوا اولاند, انتقال مهاجران به انگلیس

به نقل از گروه بین الملل باشگاه خبرنگاران جوان به نقل از بی بی سی، چهارده کودک مهاجر از شهر "کاله" در شمال فرانسه برای پیوستن به بستگان خود به انگلیس منتقل شده اند. این مهاجران اولین گروه زیر سن قانونی هستند که قرار است به سرعت به انگلیس منتقل شوند. در میان این مهاجران افغان ها، سوری ها و کودکانی با تابعیت کویتی حضور دارند.


بر اساس قوانین اتحادیه اروپا، این افراد به علت داشتن بستگانی در خاک انگلیس می توانند در این کشور درخواست پناهندگی دهند. بر اساس این قوانین، درخواست پناهندگی باید در اولین کشور امنی که فرد به آن دسترسی دارد انجام گیرد؛ اما کودکان می توانند درصورت داشتن بستگانی در کشور دیگر، درخواست پناهندگی خود را به آن کشور منتقل کنند.


بر اساس قوانین انگلیس، دولت باید به روند انتقال این مهاجران به انگلیس ترتیب اثر دهد و از کودکان مهاجر بدون همراه حمایت کند.


زمانی که این کودکان از اردوگاه مهاجران در کاله وارد انگلیس شوند، اولین وظیفه آنها این است که در وبسایت پناهندگی انگلیس ثبت نام کنند.


"فرانسوا اولاند،" رئیس جمهور فرانسه قصد دارد ساکنان این اردوگاه را به مراکز دیگر منتقل و این اردوگاه را تخلیه کند.انگلیس ۱.۳ میلیون دلار به مین روبی در شمال سوریه اختصاص می دهد
facebook google telegram twitter whatsApp
تبلیغات