طاها پخش

تبلیغ پاپ آپ
تبلیغ درکار
مجازیسامسونگ باتری Galaxy Note7 را آزمایش می کند
سایه سنگین مشکل باتری گلکسی نوت 7 بر گزارش های مالی سامسونگ

همزمان به جمع آوری گوشی های گلکسی نوت 7، نقل از ها از آزمایش باتری این گوشی در آزمایشگاه های اختصاصی سامسونگ حکایت دارند.

گلکسی نوت 7, تست باتری نوت 7, کمپانی سامسونگ, سامسونگ باتری Galaxy Note آزمایش

گلکسی نوت 7, تست باتری نوت 7, شرکت سامسونگ, باتری گلکسی نوت 7, آزمایش باتری نوت 7

به نقل از خبرنگار دریچه فناوری گروه فضای مجازی باشگاه خبرنگاران جوان؛ بر اساس نقل از یک منبع معتبر کمپانی سامسونگ تصمیم دارد باتری های گلکسی نوت 7 را در آزمایشگاه های اختصاصی خودش تست کند. این در حالی است که سایر تولیدکنندگان گوشی های هوشمند از جمله کمپانی اپل، برای این منظور از 28 آزمایشگاه دیگری که دارای تأییدیه گروه تجاری صنایع بی سیم آمریکا (CTIA) هستند استفاده می کنند.

هدف از انجام این آزمایش اطمینان از مطابقت با استانداردهای IEEE (سازمان مهندسان الکتریکی و الکترونیکی) است. به نظر می رسد سامسونگ، غول کمپانی های الکتریکی کره جنوبی، تنها شرکتی است که برای این کار از آزمایشگاه‎های اختصاصی خود بهره می برد.

سخنگوی کمپانی سامسونگ ضمن تأیید مطالب فوق گفت آزمایشگاه های داخلی هیچ مشکلی را در گوشی های گلکسی نوت 7 اولیه و جدید نشان نداد. البته این اظهارات تاحدی غیرقابل قبول است چرا که پیش از این سازنده این گوشی ها از وجود مشکل در باتری آن خبر داده بود.

با وجود اینکه برخی کمپانی ها مانند موتورولا نیز در آزمایشگاه های داخلی این تست را انجام می دهند، اما پیش از فروش محصولات، به منظور دریافت تأییدیه CTIA آزمایش های نهایی را در آزمایشگاه های ثالث انجام می دهند کاری که سامسونگ در مورد گلکسی نوت 7 انجام نداد.

کمپانی سامسونگ هفته گذشته بعد از افتضاح انفجار گوشی های گلکسی نوت 7، تصمیم گرفت از لحاظ کیفیت غییرات اساسی در محصولاتش ایجاد کند. اگرچه این کمپانی جزئیات بیشتری در این باره ارائه نداد اما منطقی تر به نظر می رسد اگر این کمپانی نیز همچون سایر کمپانی ها آزمایش های لازم را در آزمایشگاه ثالثی انجام دهد.


منبع: Phonearena

آزمایش موشکی جدید هند
facebook google telegram twitter whatsApp
تبلیغات