طاها پخش

تبلیغ پاپ آپ
تبلیغ درکار
تهیه 110 عنوان کتاب صوتی برای نابینایان در اردبیل
20 درصد مازاد بر نیاز استان کتاب تهیه شده است

مدیرکل کتابخانه های عمومی استان اردبیل گفت: با برنامه ریزیهای انجام شده ۱۱۰ عنوان کتاب صوتی در اردبیل برای نابینایان تهیه شده است.

نابینایان, اردبیل, اردبیل, تهیه کتاب صوتی نابینایان اردبیل

نابینایان, اردبیل, اردبیل, کتاب, تهیه

به نقل از گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از اردبیل؛ رباب عزیزخانی در بازدید از بخش روشندلان کتابخانه مرکزی در اردبیل اظهار داشت: به منظور کمک و خدمت رسانی برای قشر نابینایان استان اردبیل در حال حاضر به تعداد 30 نفر از هموطنان اردبیلی به تولید کتاب صوتی برای نابینایان استان پرداخته اند.

وی افزود: در مدت 4 سال گذشته به تعداد 110 عنوان کتاب صوتی در استان اردبیل توسط هموطنان اردبیلی به منظور کمک رسانی به نابینایان استان تهیه شده است که امیدواریم بتوانیم به وسیله این کتابها٬ گامهای اساسی در پیشرفت نابینایان در سطح استان اردبیل برداریم.

مدیرکل کتابخانه های عمومی استان اردبیل گفت: با پیش بینی های انجام شده تهیه 6 هزار عنوان کتاب صوتی در استان اردبیل در دستور کار قرار دارد تا بتوانیم نیازهای مطالعاتی قشر نابینایان را تا حد امکان برطرف کنیم و زمینه رشد و پویایی آنان را به وجود بیاوریم.

عزیزخانی تصریح کرد: با نقل ازات به دست آمده تعداد اعضای کتابخانه های عمومی استان اردبیل به 45 هزار نفر می رسد که 215 نفر آنان عضور قشر روشندلان هستند که این آمار برای این دسته از افراد مطلوب است و امیدواریم با افزایش کتابهای صوتی بتوانیم این تعداد را افزایش دهیم.

وی اظهار کرد: تاکنون 855 هزار نسخه کتاب در کتابخانه های عمومی استان اردبیل وجود دارد و تعداد کل کتابخانه های عمومی استان اردبیل به تعداد 68 باب است.

آیین رونمایی از کتاب صوتی شهید صیاد شیرازی شروع شد
facebook google telegram twitter whatsApp
تبلیغات