طاها پخش | TahaPakhsh.Ir

ورزشیبا انصاری زوج خوبی را تشکیل داده ایم | ناصری
برچسب ها:
استان قزوین اقدامات خوبی در حوزه اقتصاد مقاومتی انجام داده است

هافبک تیم فوتبال فولاد خوزستان گفت: خوشحالم که در این مدت توانستم با انصاری زوج خوبی را در میانه میدان برای فولاد تشکیل دهیم.

خبرگزاری میزان: عبدالله ناصری درخصوص بازی فولاد مقابل صبای قم و پیروزی این تیم اظهار داشت: بازی خوبی بود و بچه ها با تلاشی که انجام دادند توانستند یک نتیجه خوب را رقم بزنند.

وی افزود: بازی خوبی به نمایش گذاشته بودیم و اگر دقت می کردیم به جز این دو گل ویژگی زدن گل های بیشتر دیگری هم به صبا داشتیم که بابی دقتی و عدم تمرکز آنها را وارد دروازه حریف نکردیم.

هافبک فولاد خوزستان با تاکید بر اینکه تیم آرام آرام شرایط بهتری پیدا می کند، تصریح کرد: روند فولاد پس از عدم نتیجه گیری در ابتدای فصل که به خاطر ناهماهنگی بازیکنان بود روز به روز در حال بهتر شدن است و آرام آرام تیم واقعی ما در حال شکل گرفتن است.

وی ادامه داد: امیدوارم این روند همچنان تداوم داشته باشد و مثل بازی با صبا بتوانیم مقابل تراکتورسازی و استقلال تهران که دو بازی مهم و سرنوشت ساز برای فولاد است نتایج مناسبی را به دست بیاوریم.

ناصری درباره اینکه زوج خوبی را با ساسان انصاری تشکیل داده و در بازی صبا موقعیت های زیادی را برای یکدیگر خلق کردند، اظهار داشت: با آمدن ساسان انصاری شرایط هجومی فولاد بهتر شده و از وقتی به تیم ما برگشته توانستیم در فاز حمله بهتر کار کنیم. خوشحالم که در این مدت توانستم با انصاری زوج خوبی را در میانه میدان تشکیل بدهیم و امیدوارم این هماهنگی در بازی های بعدی هم برای فولاد مفید واقع شود.

وی درباره اینکه فولاد با احتساب تک بازی جام حذفی در چهار بازی است توپی از خط دروازه اش رد نشده، گفت: این مسئله تنها به هماهنگی خط دفاعی بر نمی گردد و نشان دهنده آن است که فولاد توانسته در کلیه خطوط دفاع تیمی را به خوبی انجام دهد. این گل نخوردن یک اتفاق خوب است و باعث می شود تیم با اعتماد به نفس بهتری به فکر حمله و باز کردن دروازه حریفان باشد.

ناصری در پایان در پاسخ به این سوال که چرا همچنان با نتیجه گرفتن فولاد حاشیه ها و انتقادات اطراف این تیم وجود دارد، گفت: انتقادات از ابتدا بوده و حتما این مسائل از طرف هواداران واقعی فولاد مطرح نمی شود. ما هدف مان خوشحالی دل هواداران است و به همین خاطر هیچ توجهی به مسائل حاشیه ای نداریم تا از مسیر پیشرفت خارج نشویم.

مورینیو خریدهای بسیار خوبی انجام داده است | اسکولز
facebook google telegram twitter whatsApp