طاها پخش

تبلیغ پاپ آپ
تبلیغ درکار
برپایی نمایشگاه سراسری کتاب در همدان
برپایی نمایشگاه سراسری کتاب در لرستان

معاون فرهنگ و ارشاد اسلامی استان از برپایی نمایشگاه سراسری کتاب در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی همدان خبر داد.

همدان, نمایشگاه کتاب, نمایشگاه سراسری, برپایی نمایشگاه سراسری کتاب همدان

همدان, نمایشگاه کتاب, نمایشگاه سراسری
به نقل از خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از همدان؛ مجید فروتن از برپایی یازدهمین نمایشگاه سراسری کتاب در همدان خبر داد و اظهار کرد: این نمایشگاه از 8 تا 13 آبان ماه در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی همدان برگزار خواهد شد.

وی دسترسی مردم به تازه های نشر در کشور را از اهداف این نمایشگاه برشمرد و ترویج و گسترش فرهنگ کتاب و کتابخوانی و توجه به اقتصاد فرهنگ و رونق بخشی به اقتصاد نشر را از دیگر اهداف نمایشگاه دانست.

معاون فرهنگی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی استان همدان یادآور شد: علاقمندان می توانند از ساعت 14 تا 20 از این نمایشگاه بازدید کنند.

وی با بیان اینکه میزان تسهیلات یارانه ای در نمایشگاه کتاب 200 میلیون تومان در نظر گرفته شده است، افزود: خریداران شامل 40 درصد تخفیف خواهند شد که 20 درصد ضمن خرید کارت به صورت یارانه و 20 درصد تخفیف از سوی نمایشگاه و ناشران تعلق خواهد گرفت.

فروتن با بیان اینکه نمایشگاه در 180 غرفه و در سه سالن برپا خواهد شد، گفت: 500 ناشر و نمایندگی در این نمایشگاه حضور دارد که 22 ناشر از استان همدان است.

وی تصریح کرد: نمایشگاه کتاب به لحاظ محتوایی شامل سه بخش ناشران عمومی و ارائه کتب عمومی، ناشران تخصصی و کتب آموزشی، کمک آموزشی و دانشگاهی و ناشران کودکان، نوجوانان و برنامه های جنبی است.

معاون فرهنگی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی همدان اضافه کرد: برنامه های جنبی این نمایشگاه شامل نقد کتاب، رونمایی از کتاب، نشست تخصصی ناشران و اجرای ویژه برنامه های کانون پرورش فکری و کتابخانه های عمومی است.

وی با اشاره به تجلیل از یکی از مفاخر همدان در حاشیه این نمایشگاه گفت: نام شخصیتی که مورد تجلیل قرار می گیرد، در آینده نزدیک اعلام خواهد شد.


توزیع 5 میلیارد بن خرید در نمایشگاه سراسری کتاب لرستان
facebook google telegram twitter whatsApp
تبلیغات