طاها پخش

تبلیغ پاپ آپ
تبلیغ درکار
مجازیتصویر مجازات سنگین دختر روس که عاشق یک داعشی شد
دستگیر داعشیِ فاسد که عاشقان دختران ایزدی چشم آبی است!+تصاویر

یک دختر دانشجوی روسی که عاشق یکی از اعضای گروه تروریستی داعش شد و به دنبال پیوستن به وی در سوریه بود در مسکو محاکمه شد.

به نقل از گروه وبگردی باشگاه خبرنگاران جوان؛ واروارا کارائولوا، دختر دانشجوی روسی که سال گذشته به اتهام قصد پیوستن به گروه تروریستی داعش در نزدیکی مرز ترکیه و سوریه دستگیر شده بود، در روسیه محاکمه شد.

واروارا که تنها 20 سال دارد، سال گذشته هنگامی که در رشتۀ فلسفه در دانشگاه دولتی مسکو به تحصیل مشغول بود، با یکی از اعضای گروه تروریستی داعش به صورت آنلاین ارتباط برقرار و سعی کرد برای پیوستن به وی به سوریه برود.

بخشی از تروریست های خارجی که به گروه داعش در سوریه پیوسته‎اند، روس تبار هستند. مسکو در عین حال اعلام کرده است که 2 هزار و 700 تن از اتباع روس و شهروندان دیگر کشورهای عضو شوروی سابق در عملیات ضدداعش کشته شده‏ ‎اند.

واروارا در اردیبهشت ماه 1394، هنگامی که 19 سال داشت، بدون اطلاع به والدین خود به ترکیه سفر کرد، اما در تاریخ 15 خردادِ همان سال، هنگامی عبور از مرز ترکیه به سوریه بازداشت شد.

دختر روسی, گروه تروریستی داعش, روسیه, مجازات سنگین دختر روس عاشق داعشی شدعکس

دختر روسی, گروه تروریستی داعش, روسیه, مجازات سنگین داعشیان


مقامات ترکیه این دختر روس را همراه با گروهی 18 نفره از اتباع روس و جمهوری آذربایجان بازداشت کردند.

خبرگزاری فرانسه با انتشار نقل ازی از روند محاکمۀ واروارا، اعلام کرد حکم نهایی در مورد وی احتمالاً طی یک یا دو هفتۀ آینده اعلام خواهد شد و احتمال محکومیت وی به حداکثر پنج سال حبس وجود دارد.

واروارا در طول دادگاه خود ادعا کرد که بی گناه است، چرا که نمی خواسته برای مبارزه به گروه تروریستی داعش بپیوندد بلکه تنها قصد داشته مردی را ببیند که به او دل بسته است.

این دختر روس البته در دادگاه با نام الکساندرا ایوانوا شناخته می شود، چرا که بعد از رسواییِ به بار آمده در سال گذشته، نام خود را برای پیشگیری از توجه رسانه‎ها تغییر داده بود.

روسیه, گروه تروریستی داعش, گروه تروریستی داعش, مجازات سنگین دختر روس عاشق داعشی شدعکسوکیل مدافع این دختر روس، نوشت که نظام قضایی روسیه قصد دارد واروارا را درس عبرتی برای سایرین قرار دهد، اگرچه «خانواده های تروریست‎‏ها در روسیه مجازات نمی‎‏شوند».

بادامشین افزود واروارا در یک خانوادۀ طبقۀ متوسط در یک منطقۀ سرسبز در مسکو، پایتخت روسیه، بزرگ شده و با نمرات عالی از مدرسه فارغ التحصیل شده است.

پدر این دختر روس، سال گذشته، ناپدید شدن دخترش را نقل از داد و به دنبال او تا ترکیه رفت.

به گفتۀ وکیل واروارا، سال گذشته و بعد از بازگشت این دختر به روسیه، مقامات روس ابتدا اعلام کردند که وی جرمی مرتکب نشده است، اما واروارا حدود شش ماه پس دستگیر شد.

این دختر در حال حاضر در زندانی به نام لِفورتُوُ در مسکو در دستگیر به سر می‎برد.

براساس اعترافات واروارا، وی از طریق شبکه‏ های اجتماعی با مردی آشنا شده بود که از نام های مختلفی از جمله ولد، آرتور سوکولوف و آدام استفاده می‎کرد.

نقل از‎ها حاکی از آن هستند که نام واقعی این مرد، ایرات ساماتوف است. به گفتۀ مقامات روس، این مرد تبعۀ روسیه و از اعضای گروه داعش در سوریه است.

منبع:تسنیم

فیلم میتینگ دختر وَ پسرهای تهرانی ترافیک سنگین ایجاد کرد!
facebook google telegram twitter whatsApp
تبلیغات