طاها پخش

تبلیغ پاپ آپ
تبلیغ درکار
ورزشیشاهد کاهش بدهی ها با مدیریت صحیح هستیم | گرشاسبی
برگزاری سه نشست مدیریت صحیح مصرف برق

عضو هیات مدیره تیم فوتبال پرسپولیس گفت: ما بالای 100 میلیارد تومان بدهی داشتیم که با مدیریت خوب این بدهی کاهش یافته است.

بدهی پرسپولیس, گرشاسبی, تیم پرسپولیس, گرشاسبی شاهد بدهی مدیریت صحیح هستیم

بدهی پرسپولیس, گرشاسبی, تیم پرسپولیس, عضو هیات مدیره پرسپولیس

به نقل از خبرنگار حوزه فوتبال و فوتسال گروه ورزشی باشگاه خبرنگاران ، حمید گرشاسبی، عضو هیات رییسه پرسپولیس در همایش پیاده روی امروز کارکنان وزارت ورزش و جوانان در هفته "تربیت بدنی"، در رابطه با آخرین حالت پرسپولیس از نظر حامی مالی اظهار کرد: در حال حاضر باشگاه پرسپولیس مشکلی از نظر حامی مالی ندارد . بحث تبلیغات دور زمین با مشکل مواجه شده بود، که در جلسه ای با مهدی تاج رییس فدراسیون فوتبال قرار شد که این موضوع حل شود تا یگر مشکلی برای تبلیغات سامانه هواداری نداشته باشیم.


گرشاسبی در ادامه عنوان کرد: هماهنگی های لازم به دست آمده است تا دوباره برنامه حامی مالی به اجرا در آید. البته این منوط به همکاری خوب سازمان صدا و سیما است که قرار شده تاج در این زمینه پیگیری های لازم را به طور جدی انجام دهد تا مشکلی دیگر از نظر تبلیغات نداشته باشیم.


وی در خصوص حالت بیرانوند و فراخوانده شدن وی به دادگاه، گفت : در این زمینه مورد خاصی نبوده و اگر مشکل خاصی درباره بازیکنان ایجاد شده باشد تاکنون این موضوع به ما اعلام شده بود.


عضو هیات رییسه پرسپولیس درباره آخرین حالت پرسپولیس، بیان کرد: برخی از علاقمندان و به ویژه رسانه ها اگر به مسائل حاشیه ای عمده نپردازند تیم پرسپولیس سیر صعودی خوبی را طی می کند و سرمربی تیم با هماهنگی که با کادرفنی دارد این تیم را برای موفقیت در لیگ برتر هدایت می کند. به طور حتم همه تیم های بزرگ به ویژه پرسپولیس در اوج شکوفایی قرار دارند و اگر حاشیه ای به بازیکنان و به ویژه باشگاه وارد نشود، هیات مدیره با هماهنگی مدیرعامل سعی می کند تا روند رو به رشد را حفظ کند. در حال حاضر شرایط خوبی در باشگاه پرسپولیس حاکم است و سیر موفقیت آمیز خود را در لیگ طی می کند.


وی در پایان در رابطه با بدهی های باشگاه پرسپولیس، خاطر نشان کرد: باشگاه پرسپولیس در گذشته بدهی های کلانی داشت و این بدهی ها در پرسپولیس به حدی تلمبار شده بود که واقعا باشگاه را دچار مشکلات زیادی کرده بود. ما سعی کردیم طوری این بدهی ها را مدیریت کنیم که برخی از آنها به صورت توافقی حل شد و برخی دیگر از بدهی ها را هم را پرداخت کردیم. زیاد بدهی های باشگاه پرسپولیس مربوط به بدهی های مالیاتی و سایر موارد بود. باشگاه پرسپولیس بالای ۱۰۰ میلیارد تومان بدهی داشت که با مدیریت خوبی که انجام دادیم در حال حاضر این بدهی به حدود ۱۰۰ میلیارد تومان رسیده است که امیدواریم که بتوانیم این بدهی را نیز به خوبی مدیریت کنیم.


کنتورهای هوشمند مقدمه ای برای مدیریت صحیح آب
facebook google telegram twitter whatsApp
تبلیغات