طاها پخش | TahaPakhsh.Ir

آتش سوزی جزئی در انبار ضایعات شرکت پتروشیمی بندرامام
آتش سوزی در انبار ضایعات پتروشیمی بندر امام

انبار ضایعات کمپانی پتروشیمی بندر امام دچار آتش سوزی جزئی شد.

آبادان, بندر امام, آتش سوزی انبار ضایعات, آتش سوزی جزئی انبار ضایعات کمپانی پتروشیمی بندرامام

آبادان, بندر امام, آتش سوزی انبار ضایعات, شرکت پتروشیمی
به نقل از آبادان؛فرمانده ارشد HSE، پدافند غیرعامل و مدیریت بحران سازمان منطقه ویژه اقتصادی پتروشیمی شهرستان بندر ماهشهر در این خصوص گفت:آتش سوزی انبار ضایعات چوب و آهن کمپانی پتروشیمی بندرامام تحت کنترل است و خطری برای سایت صنعتی در پی ندارد.

سید امید شهیدی نیا افزود:انبار ضایعات چوب و آهن این شرکت، راس ساعت 10:40 دقیقه صبح دوشنبه بر اثر برشکاری پیمانکار جمع آوری ضایعات، دچار حریق شد.

وی گفت:به محض بروز حریق واحدهای اطفای حریق داخلی کمپانی پتروشیمی بندرامام، عملیات اطفا را شروع کردند و هم اکنون آتش تحت کنترل است و هیچ خطری برای سایت صنعتی در پی ندارد و به زودی به صورت کامل مهار می شود.

مجتمع پتروشیمی بندر امام در زمینی به مساحت حدود 270 هکتار، در ضلع شمال غربی خلیج فارس در استان خوزستان به فاصله 160 کیلومتری جنوب شرقی اهواز و 84 کیلومتری شرق آبادان در منطقه بندر امام خمینی(ره) قراردارد.

سهولت دسترسی به خوراک، سوخت و مواد اولیه استفاده از امکانات جاده ای شبکه راه آهن و حمل و نقل دریایی، وجود فرودگاه،دسترسی به آب مورد نیاز و کـمک به توسـعه و عمران استـان خوزستان به عنوان قطـب صنعت پتروشیمی در کشور ، ایجاد ارزش افزوده و پیشگیری از سوزانیده شدن گازهای همراه نفت قابلیت هایی است که انتخاب این مکان را توجیه می کند.

آتش سوزی در انبار لاستیک پتروشیمی بندر امام
facebook google telegram twitter whatsApp