طاها پخش

تبلیغ پاپ آپ
تبلیغ درکار
ورزشیبیرانوند باید به یک فاکتور توجه کند | باقری
رکورد جذاب توجه علیرضا بیرانوند

پیشکسوت دروازه بانی ایران گفت: علیرضا بیرانوند دروازه بان توانمندی است اما او برای موفقیت باید یک نکته را رعایت کند.

خبرگزاری مهر: نادر باقری با اشاره به عملکرد پرسپولیسی ها در دیدار برابر نفت، گفت: بازیکنان در مجموع عملکرد خوبی داشتند و انسجام خوبی را در تمام خطوط از خودشان به نمایش گذاشتند و با این پیروزی خوب به نوعی باخت برابر قشقایی هم کمرنگ تر شد.

وی در رابطه با عملکرد بیرانوند نیز افزود: بیرانوند دروازه بان خوبی است که در تمام بازی های اخیر مطمئن نشان داده استو او البته در جریان بازی دیروز یک خروج ناموفق داشت اما همینکه جسارت او خارج شدن از دروازه را دارد، خودش نشان می دهد که او راه خوبی را در پیش گرفته است.

پیشکسوت دروازه بانی فوتبال ایران در رابطه با کلین شیت های پیاپی بیرانوند در تیم ملی و پرسپولیس، گفت: بیرانوند توانسته آمار خوبی را از خودش به جای بگذارد. البته گل نخوردن تنها به دروازه بان مربوط نمی شود، در دفاع تیمی هم در پرسپولیس هم در تیم ملی انسجام وجود دارد و در مجموع، مجموعه بازیکنان عملکرد خوبی داشتند و این آمار را به ثبت رساندند.

باقری با اشاره به موفقیت های پرسپولیس نیز گفت: برای قهرمانی عوامل گوناگونی دخیل هستند. از مدیر باشگاه گرفته تا تک تک بازیکنان. در حال حاضر تیم دغدغه مالی ندارد و همه عوامل امکانات را فراهم کرده اند تا تیم قهرمان شود. عملکرد فنی خوب هم باعث شده تا پرسپولیس به یک مدعی اصلی قهرمانی تبدیل شود.

وی در ادامه با اشاره به عملکرد خوب بیرانوند نیز گفت: بیرانوند دروازه بان توانمندی است و در مسابقات اخیر نوید یک دروازه بان خوب را داده است. اما آنطور که من می بینم، او برخی اوقات بیش از حد عصبی می شود و این مسئله ممکن است به او ضربه بزند. بیرانوند باید درون دروازه آرامش کافی را داشته باشد و خودش را کنترل کند. این مسئله می تواند به کل تیم آرامش خیال را بدهد.

مکالمه بی سیم شهید حسن باقری با فرماندهان دفاع مقدس فیلم
برچسب ها:
facebook google telegram twitter whatsApp
تبلیغات