طاها پخش

تبلیغ پاپ آپ
تبلیغ درکار
ورزشیتقدیر از پیشکسوتان فدراسیون ورزش دانشجویی

تقدیر از پیشکسوتان فدراسیون ورزش دانشجویی

کمیته ملی المپیک اَز قبلکسوتان ورزش افغانستان تقدیر کَرد

رئیس فدراسیون ورزش های دانشجویی از تقدیر و تجلیل پیشکسوتان ورزشی در هفته ورزش و جوانان خبر داد.

هفته ورزش و جوانان, ورزشهای دانشجویی, تقدیر از پیشکسوتان ورزشی, تقدیر پیشکسوتان فدراسیون ورزش دانشجویی

هفته ورزش و جوانان, ورزشهای دانشجویی, تقدیر از پیشکسوتان ورزشی, تیم دانشجویان

محمد رضا دهخدا در مصاحبه با خبرنگار گروه ورزشی باشگاه خبرنگاران جوان در خصوص فعالیت هایی که در هفته ورزش و جوانان در نظر گرفته اند اظهار کرد: به مناسبت بزرگداشت هفته ورزش و جوانان مقرر شد تمام فعالیت هایی که در دانشگاه ها انجام می شود در خصوص برنامه های ورزشی باشد همچنین در این هفته از پیشکوستان در رشته های متفاوت بازدید و قدردانی خواهیم کرد.


وی افزود: برای حضور در دومین دوره رقابت های لیگ جهانی بسکتبال 3*3 دانشجویان که در چین برگزار می شود ، تیم بسکتبال دانشگاه پیام نور به نمایندگی از فدراسیون ملی ورزش های دانشگاهی با ترکیب 4 ورزشکار امشب عازم کشور چین می شود.


دهخدا در ادامه تصریح کرد: البته برای اعزام این ورزشکاران مشکلاتی از سوی باشگاه هایی که در آنها فعالیت می کنند پیش آمده بود زیرا باشگاه های این ورزشکاران به خاطر منافع تیم ها و تداخلی که در بازی ها پیش آمده بود اجازه خروج ورزشکار را نمی دادند اما با رایزنی این مشکل برطرف شد.


رئیس فدراسیون ورزش های دانشجویی در خصوص تیم های کشتی که قرار است به مسابقات قهرمانی دنیا اعزام شوند خاطر نشان کرد: این تیم ها در اردوی پایانی به سر می برند و دوم آبان ماه عازم مسابقات قهرمانی دنیا در ترکیه می شوند و با مدیریتی که انجام شده همه برنامه ها روی روال طی می شود.کسب رتبه برتر ورزشکاران دو و میدانی استان در طرح استعدادیابی فدراسیون
facebook google telegram twitter whatsApp
تبلیغات