طاها پخش

تبلیغ پاپ آپ
تبلیغ درکار
ورزشیعلت لغو لیگ برتر ژیمناستیک هنری چه بود؟
لغو مجدد دو بازی معوقه هفته اول لیگ برتر فوتبال بانوان

لیگ برتر ژیمناستیک هنری با دستور سرپرست فدراسیون ژیمناستیک لغو شد.

لیگ برتر ژیمناستیک, اجلاس جهانی ژاپن, اسماعیل ادهمی, علت لغو لیگ برتر ژیمناستیک هنری

لیگ برتر ژیمناستیک, اجلاس جهانی ژاپن, اسماعیل ادهمی
به نقل از خبرنگار پایه و آبی باشگاه خبرنگاران جوان لیگ ژیمناستیک با دستور مستقیم سرپرست فدراسیون ژیمناستیک لغو شد. این خبری بود که پس از حضور اسبقیان در فدراسیون ژیمناستیک و تغییر و تحولاتی که از سوی انجام شده بود بسیار تعجب آور بود.

محسن خوش طینت دبیر لیگ ژیمناستیک هنری در خصوص لغو مسابقات تنها به این جمله بسنده کرد و گفت: اسبقیان دستور داد تا لیگ کنسل شود و من علت این کار او را نمی دانم.


اما سرپرست دبیری فدراسیون داستان را به گون دیگری روایت می کند. اسماعیل ادهمی در غیاب اسبقیان که اکنون برای کمپانی در اجلاس جهانی در ژاپن حضور دارد اظهار داشت: قرار بود مسابقات قهرمانی کشور اواخر شهریور و اوایل مهر در گرگان برگزار شود اما با مشخص شدن تاریخ مجمع انتخاباتی فدراسیون برای پرهیز از هر گونه حاشیه و تبلیغات فعالیت های فدراسیون متوقف شد.


وی ادامه داد پس از آن که انتخابات تمامی فدراسیون ها لغو شد دوباره برای برگزاری مسابقات قهرمانی کشور اقدام کردیم و هیئت استان گلستان مجددا میزبانی را بر عهده گرفت و برای برگزاری این رقابت ها در تاریخ 11 تا 13 آبان اعلام آمادگی کرد. برنامه ریزی مسابقات لیگ نیز که از قبل تعیین شده بود قرار بود در تاریخ 7 آبان برگزار شود. با توجه به آن که فاصله زمانی کوتاهی بین این دو رویداد بود تصمیم گرفتیم برگزاری مسابقات لیگ را به تعویق بیاندازیم. به زودی تاریخ جدید نخستین مرحله لیگ هنری اعلام می شود.


ادهمی درباره بی اطلاعی خوش طینت درخصوص دلیل تعطیلی لیگ تصریح کرد روز گذشته با خوش طینت جلسه ای داشتیم و به طور کامل درباره این موضوع صحبت کردیم اما الآن نمی دانم چرا درباره این موضوع اظهار بی اطلاعی می کند.


بازی لیگ برتری فوتبال به علت قطع برق نیمه تمام ماند
facebook google telegram twitter whatsApp
تبلیغات