طاها پخش

تبلیغ پاپ آپ
تبلیغ درکار
شناسایی ۵ هزار شهید ورزشکار در سطح کشور
یادواره دو شهید شاخص کشوری و184 شهید ورزشکار استان اردبیل شروع شد

رئیس سازمان بسیج ورزشکاران کشور گفت: در سطح کشور حدود ۵ هزار شهید ورزشکار شناسایی شده که ۱۰۰ شهید به عنوان چهره شاخص انتخاب شدند.

شهید, اردبیل, شناسایی, شناسایی شهید ورزشکار سطح کشور

شهید, اردبیل, شناسایی, کشور, ورزشکار

به نقل از گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از اردبیل؛ سردار داوود آذرنوش در جریان دیدار با خانواده پهلوان شهید اعلمی در اردبیل اظهار داشت: معرفی و شناساندن شخصیت شهدای دفاع مقدس برای نسل جدید انقلاب از اهمیت بسیار ویژه ای برخوردار بوده که در این راستا سازمان بسیج ورزشکاران کشور حدود 5 هزار شهید ورزشکار که دارای سوابق قهرمانی هستند، در سطح کشور شناسایی کرده است.

وی گفت: این 5 هزار شهید ورزشکار در 33 رشته ورزشی متفاوت مشغول به ورزش حرفه ای و قهرمانی بودند که از این تعداد 100 شهید، به عنوان چهره شاخص انتخاب شدند که امسال نیز شهید اسماعیل اعلمی از استان اردبیل به عنوان چهره شاخص بسیج ورزش کشور در سال 95 انتخاب شد.

رئیس سازمان بسیج ورزشکاران استان اردبیل افزود: با اقدامات صورت گرفته زندگی نامه شهید اعلمی توسط یکی از نویسندگان مشهور جهان به زبان انگلیسی ترجمه می شود که اصلاحاتی نیز به کتاب زندگی نامه شهید اعلمی که توسط آقای افخمی نوشته شده در حدود 100 صفحه اضافه خواهد شد.

آذرنوش تصریح کرد: پس از ترجمه این کتاب به انگلیسی، طبق رایزنی های صورت گرفته با نویسنده این کتاب، این زندگی نامه در سایت AMAZON قرار خواهد گرفت تا در اقصی مناطق دنیا مورد بازدید قرار بگیرد.

شناسایی 29 مورد آسیب اجتماعی در سطح کشور
facebook google telegram twitter whatsApp
تبلیغات