طاها پخش | TahaPakhsh.Ir

پایان آذرماه آخرین فرصت شرکت دانش آموزان در پرسش مهر
زنگ شروع سال تحصیلی 96 - 95 نواخته شد؛ پرسش مهر روحانی از دانش آموزان

معاون پرورشی و فرهنگی آموزش وپرورش استان کهگیلویه وبویراحمد گفت: دانش آموزان وفرهنگیان می توانند در2بخش فرهنگی وهنری در پرسش مهر رئیس جمهور کمپانی کنند.

آموزش و پرورش, کهگیلویه و بویراحمد, پرسش مهر, پایان آذرماه آخرین فرصت کمپانی دانش آموزان پرسش مهر

آموزش و پرورش, کهگیلویه و بویراحمد, پرسش مهر

به نقل از گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از یاسوج؛ مدیرکل آموزش وپرورش استان در نشست ستاد پرسش مهر17رئیس جمهور گفت: پرسش مهر رئیس جمهور بعنوان یک فراخوان ملی با موضوع عوامل و منشأ خشونت و راه های مقابله با آن است و دانش آموزان و فرهنگیان می توانند در آن کمپانی کنند.

هادی زارع پور افزود: معلمان تمامی دوره های تحصیلی، کارشناسان اداری، دانشجو معلمان و اولیاء دانش آموزان و دانش آموزان پایه چهارم ابتدایی به بالا می توانند در این فراخوان شرکت کنند.


وی گفت:دانش آموزان متوسطه دوم و معلمان و دانشجو معلمان تا مرحله کشوری و دیگر مخاطبان تا سطح استان می توانند در طرح پرسش مهر رییس جمهوری کمپانی کنند.


مدیرکل آموزش و پرورش استان افزود: خانواده ها در قالب "هر خانواده ایرانی یک پاسخ" می توانند در این مسابقه ملی کمپانی کنند.


معاون پرورشی و فرهنگی آموزش وپرورش استان هم گفت: فراخوان مسابقه در بخش فرهنگی شامل: ادبی، شعر، داستان کوتاه، سخن وری، مقاله پژوهشی، رسانه و فضای مجازی و در بخش هنری شامل: هنرهای دستی و تجسمی، عکس سازی، پوستر و عکاسی، طراحی ، نقاشی، خوشنویسی ، هنرهای نمایشی، فیلم کوتاه مستند، داستانی، پویانمایی و نمایشنامه نویسی ویژه فرهنگیان و دانشجو معلمان وهنرهای آوایی بصورت سرود همگانی است.


سیدبهاءالدین ملک حسینی افزود: ارزیابی آثار در 3 سطح منطقه استان و کشور انجام می شود و تعداد سهمیه هر اداره حداکثر 150 اثر است.


وی گفت:فرصت کمپانی در این فراخوان ملی تا 30 آذر در مدارس تا 21 بهمن در دانشگاه فرهنگیان وتحویل به دبیرخانه تا 14 بهمن از طریق انجمن اولیاء ومربیان به دبیرخانه است.


معاون پرورشی وفرهنگی آموزش وپرورش استان افزود: ثبت نام دانش آموزان و فرهنگیان از طریق سامانه همگام انجام می شود.
اهدای بسته های مهر تحصیلی به دانش آموزان
facebook google telegram twitter whatsApp