طاها پخش

تبلیغ پاپ آپ
تبلیغ درکار
تشکیل ۱۰۰ هسته پژوهش در کانون های مساجد
تشکیل شورای امربه معروف کانون های مساجد

مسئول دبیرخانه کانون های فرهنگی و هنری مساجد گیلان از تشکیل یکصد هسته پژوهش در کانون های مساجد استان خبر داد.

گیلان, کانون مساجد, فرهنگی و هنری, تشکیل هسته پژوهش کانون مساجد

گیلان, کانون مساجد, فرهنگی و هنری, رشت

به نقل از خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان ازگیلان؛

حجت الاسلام سلیمان پورابراهیم، مسئول دبیرخانه کانون های فرهنگی و هنری مساجد گیلان با اشاره به تشکیل و ساماندهی هسته های پژوهش در کانون های فرهنگی و هنری مساجد گیلان اظهار کرد: هسته های پژوهش در راستای احیای مسجد طراز اسلامی و دستیابی به چشم انداز جامعه اسلامی مسجد محور در کانون های فرهنگی و هنری مساجد استان تشکیل می شود.

وی ادامه داد: تربیت محقق در راستای مسجد طراز اسلامی، پژوهش محور شدن همه برنامه ها، اقدامات و فعالیت ها، مدون و منظم کردن برنامه ریزی و طرح ریزی مسجد طراز اسلامی از اهداف تشکیل هسته های پژوهش در مساجد است.

وی با بیان اینکه در سال جاری باید ۱۰درصد کانون های مساجد استان دارای هسته پژوهش شوند اذعان کرد: استان گیلان دارای ۹۰۰ کانون فرهنگی و هنری است که باید ۹۰ هسته پژوهش در آن تشکیل شود.

حجت الاسلام پورابراهیم افزود: هم اکنون یکصد هسته پژوهش بیشتر از سهمیه تعیین شده در کانون های مساجد تشکیل و ساماندهی شده و در سایت عمران معنوی کانون های مساجد ثبت شده است.

وی از رتبه بندی این هسته های پژوهشی خبر داد و گفت: ارتقاء هسته های پژوهشی گام بعدی است که بعد از ساماندهی اجرایی می شود.

مسئول دبیرخانه کانون های فرهنگی و هنری مساجد گیلان اظهار کرد: هسته های پژوهش به دو گروه نوجوان و جوان تقسیم می شود که گروه نوجوانان سنین ۱۲تا ۱۸سال و گروه جوان ۱۸سال به بالا را شامل می شود.


تشکیل اتاق فکر واحد خواهران دبیرخانه کانون های مساجد
facebook google telegram twitter whatsApp
تبلیغات