طاها پخش | TahaPakhsh.Ir

دستبند پلیس بر دستان زمین خوار یک و نیم میلیاردی در زنجان
دستبند پلیس بر دستان سارق سالخوردگان

فرمانده انتظامی استان از بازداشت فردی که بیش از 26 هزار متر از اراضی ملی را به ارزش بیش از یک و نیم میلیارد ریال به صورت غیر قانونی تصرف کرده بود خبر داد.

زنجان, زمین خوار, پلیس, دستبند پلیس دستان زمین خوار نیم میلیاردی زنجان

زنجان, زمین خوار, پلیس, دستبند
به نقل از گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از زنجان؛ سردارعلیرضا صالحی گفت: در پی ارجاع یک فقره پرونده با موضوع تصرف غیر قانونی اراضی ملی از اداره کل منابع طبیعی شهرستان خرمدره به پلیس آگاهی، ماموران اداره مبارزه با جرایم اقتصادی پلیس خدابنده، پیگیری موضوع را در دستور کار خود قرار دادند.
فرمانده انتظامی استان زنجان افزود: با تحقیق و بررسی های انجام شده توسط ماموران پرونده، مشخص شد زمینی به مساحت بیش از 26 هزار متر از اراضی ملی و دولتی در شهرستان خرمدره به ارزش یک و نیم میلیارد ریال توسط فردی به صورت غیر قانونی مورد تصرف قرارگرفته است.
این مقام ارشد انتظامی استان زنجان با اعلام اینکه سند این زمین ها از طرف اداره کل منابع طبیعی ارائه شده است خاطر نشان کرد: پرونده تشکیل و متهم جهت سیر مراحل قانونی به مرجع قضائی معرفی شد .
سردار صالحی از عموم شهروندان خواست: هرگونه اطلاع از دست اندازی و تصرف اراضی ملی توسط افراد سودجو را جهت اقدام قانونی به فوریت های پلیسی 110 نقل از دهند.

دستبند پلیس بر دستان 89 خرده فروش موادمخدر در شیراز
facebook google telegram twitter whatsApp