طاها پخش

تبلیغ پاپ آپ
تبلیغ درکار
فرهنگی و هنریجدیدترین تیزر فیلم «یک نفر سرکش»
جدیدترین تیزر «ناسور» را با صدای رضا صادقی بشنوید

پس از حواشی و جنجال های فراوان و ضبط دوباره بعضی از صحنه ها، استودیوی «لوکاس فیلم» به تازگی از جدیدترین تیزر فیلم «یک نفر سرکش» (Rogue One) به کارگردانی گرت ادواردز رونمایی کرده است.

وب سایت آی سینما: پس از حواشی و جنجال های فراوان و ضبط دوباره بعضی از صحنه ها، استودیوی «لوکاس فیلم» به تازگی از جدیدترین تیزر فیلم «یک نفر سرکش» (Rogue One) به کارگردانی گرت ادواردز رونمایی کرده است.

«یک نفر سرکش» نخستین فیلم مستقل استودیوی «دیزنی» در دنیای داستانی «جنگ های ستاره ای» و نهمین فیلم از این مجموعه سینمایی پرطرفدار است که با حضور بازیگران مطرحی مانند فلیسیتی جونز، مس میکلسن، دیه گو لونا، بن مندلسن، فارست ویتاکر و ... جلوی دوربین رفته است.

این فیلم علمی-تخیلی که خط داستانی جداگانه ای را در دنیای «جنگ های ستاره ای» دنبال می کند از 16 دسامبر (26 آذر) امسال روی پرده می رود. ماجراهای فیلم در دنیا «جنگ های ستاره ای» و مدتی قبل از اتفاقات نخستین فیلم که در سال 1977 روی پرده رفت رخ می دهد. خط اصلی داستان بر گروهی از جاسوس های «شورشی» متمرکز است که ماموریت یافته اند برای تکمیل سلاح جدید «امپراتوری کهکشانی» - معروف به «ستاره مرگ» - دست به سرقت از طرح و نقشه های دشمن بزنند.

جدیدترین تیزر این فیلم علمی-تخیلی را می توانید با زیرنویس فارسی تماشا کنید.


در صورت پخش نشدن ویدئو بر روی عکس زیر کلیک کنید. 


سینمای جهان, سینمای هالیوود, بازیگران هالیوود


جدیدترین حمله سایبری به شبکه ارتباطی کشور
facebook google telegram twitter whatsApp
تبلیغات