طاها پخش

تبلیغ پاپ آپ
تبلیغ درکار
برگزاری راهپیمایی 13 آبان در اصفهان
لزوم برگزاری باشکوه راهپیمایی 13 آبان

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی اصفهان گفت: تجمع 13 آبان با حضور گسترده نوجوانان و جوانان انقلابی و با سخنرانی جواد لاریجانی و سردار سلامی برگزار خواهد شد.

اصفهان, جعفرعسگری, راهپیمایی 13 آبان, برگزاری راهپیمایی آبان اصفهان

اصفهان, جعفرعسگری, راهپیمایی 13 آبان

به نقل از گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از اصفهان،جعفر عسگری در نشست کمیته اطلاع رسانی ستاد بزرگداشت 13 آبان در اصفهان اظهار کرد: برای بقای جامعه انقلابی باید روحیه جهادی را در عرصه های متفاوت تزریق کنیم.

وی افزود: روشنگری و بصیرت فی البداهه حاصل نمی شود و باید همه دستگاه های مسؤول کار مستمر، فراگیر و تأثیرگذار در این زمینه انجام دهند.

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی اصفهان تصریح کرد: تجمع 13 آبان مصادف با سوم صفر و با حضور گسترده نوجوانان و جوانان انقلابی از میدان انقلاب اسلامی به سمت خیابان پاسداران باغ گلدسته و نهایتاً هشت بهشت خواهد بود.

عسگری در خصوص سخنرانان این برنامه بیان داشت: قرار است سخنران مراسم جواد لاریجانی و سردار سلامی باشند و در پایان راهپیمایی نیز قطعنامه ای قرائت خواهد شد.

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی با بیان اینکه بصیرت افزایی و روشن گری وظیفه این شورا نیست، تأکید کرد: با وجود اینکه مسؤولان دستگاه های مرتبط در خصوص اقدامات خود در زمینه آگاه سازی اعلام برنامه می کنند اما وقتی زمان بهره برداری می رسد چیزی دستمان را نمی گیرد.

عسگری با انتقاد از کسانی که پس از گذشت سی سال از کمپانی در تسخیر لانه جاسوسی پشیمان شده و به اصطلاح توبه کرده اند، بیان داشت: رسانه ها وظیفه دارند تبیین کنند که اگر تسخیر لانه جاسوسی اتفاق نمی افتاد 28 مرداد دیگری در راه بود.

وی با اشاره به اینکه باید برای جوانان اهمیت استکبارستیزی فارغ از شعار تبیین شود، ادامه داد: هیأت ها و مراکز فرهنگی نیز اگر می خواهند سکولار نباشند، باید استکبارستیزی را جزو وظایف خود بدانند.

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی در پایان با گلایه از اینکه سازمان دهی فضای مجازی در استان نهاد خاصی ندارد، خاطرنشان کرد: در صورت استفاده از این ظرفیت می توانیم تأثیرگذاری خوبی داشته باشیم.برگزاری نخستین کرسی تلاوت قرآن کریم در اصفهان
facebook google telegram twitter whatsApp
تبلیغات