طاها پخش

تبلیغ پاپ آپ
تبلیغ درکار
زن جوان نیشابوری با ضربات چاقوی همسربه قتل رسید
قتل زن جوان به دلیل امتناع از برقراری رابطه نامآغاز

فرمانده انتظامی شهرستان نیشابور گفت: زن جوان 37 ساله ای در خانه خود به قتل رسید.

خراسان رضوی, ضربات چاقو, نیشابور, زن جوان نیشابوری ضربات چاقوی همسربه قتل

خراسان رضوی, ضربات چاقو, نیشابور, مشهد, زن جوان, قتل, همسر
به نقل از گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از مشهد، سرهنگ اکبر آقابیگی افزود: این زن جوان توسط برادر شوهر خود به بیمارستان منتقل شد، اما به دلیل شدت ضربات جان خود را از دست داد.

وی ادامه داد: با انجام تحقیقات اولیه مشخص شد که شوهر مقتول با برادر خود تماس مشکوکی می گیرد و برادرشوهر این زن با توجه به سابقه اعتیاد برادرش، احساس می کند که اتفاقی افتاده و به خانه ی آن ها می رود و با بدن خون آلود همسرِ برادر خود مواجه می شود و وی را به بیمارستان 22 بهمن این شهرستان منتقل می کند.

فرمانده انتظامی نیشابور تصریح کرد: ضربات چاقو به چند قسمت از بدن مقتول اصابت کرده بود و آلت قتاله نیز در منزل وی کشف شده است، همچنین همسر این زن متواری شده و تحقیقات برای بازداشت وی ادامه دارد.

سرهنگ آقابیگی افزود: تحقیقات کارآگاهان با توجه به اظهارات برادر شوهر این زن حاکی از آن بود که مرد جوان اعتیاد شدید به مواد مخدر از نوع شیشه داشته و گویا به دلیل توهمات ناشی از استعمال مواد مخدر صنعتی مرتکب این جنایت شده است.

وی اظهار کرد: جستجوهای پلیس برای بازداشت شوهر این زن که همسر دیگری نیز دارد، به عنوان متهم قتل و همچنین کشف دلیل دقیق و چرایی وقوع این جنایت هولناک ادامه دارد و جسد زن جوان با دستور مقام قضایی به پزشکی قانونی انتقال یافت.

سالگرد ازدواج؛ بهانه ای برای قتل زن جوان
facebook google telegram twitter whatsApp
تبلیغات