طاها پخش

تبلیغ پاپ آپ
تبلیغ درکار
تلفن همراه یک خودرو را واژگون کرد
واژگونی خودرو پژو یک کشته برجای گذاشت

خودروی راننده ای که از تلفن همراه استفاده می کرد در یکی از جاده های گیلان واژگون شد و سرنشین این خودرو جان خود را از دست داد.

گیلان, رانندگی, رشت, تلفن همراه خودرو واژگون

گیلان, رانندگی, رشت, تلفن همراه

به نقل از خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان ازگیلان؛ مهیار رستگار با اشاره به اینکه تمام محورهای ارتباطی گیلان باز است، اظهار کرد: تردد بدون محدودیت ترافیکی در آنها جریان دارد.

وی بارش باران و لغزندگی سطح جاده ها را از مشکلات ترافیکی جاده های استان عنوان کرد و افزود: بی توجهی نسبت به لغزندگی سطح جاده ها حادثه آفرین است.

فرمانده پلیس راه گیلان یکی از تخلفات شایع و فراگیر را استفاده از تلفن همراه به هنگام رانندگی دانست و گفت: استفاده از تلفن همراه در رانندگی بی توجهی حاصل می کند.

وی ادامه داد: در بررسی های آماری عدم توجه به جلو جزو سه تخلف مهم حوادث رانندگی در گیلان است و قانون گذار برای استفاده از تلفن همراه یک میلیون ریال جریمه نقدی و نمره منفی در نظر گرفته است.

رستگار استفاده از تلفن همراه به هنگام رانندگی را بسیار خطرناک دانست و خاطرنشان کرد: تلفن همراه، همراه خوبی در رانندگی نیست.

وی بی توجهی برخی عابران پیاده هنگام عبور از عرض خیابان هنگام صحبت کردن با تلفن همراه را نیز از عوامل وقوع حوادث رانندگی عنوان کرد.

فرمانده پلیس راه گیلان یادآور شد: برخی عابران پیاده هنگام استفاده از تلفن همراه به تردد خودروها توجه ندارند و حادثه به وجود می آید.

وی به حادثه مرگبار روز گذشته در یکی از جاده های گیلان اشاره کرد و گفت: روز گذشته خودروی راننده ای که از تلفن همراه برای صحبت کردن استفاده می کرد در یکی از جاده های استان واژگون شد و سرنشین این خودرو جان خود را از دست داد.
تلفن همراه وزیر ارتباطات چیست؟ / تصویر
facebook google telegram twitter whatsApp
تبلیغات