طاها پخش

تبلیغ پاپ آپ
تبلیغ درکار
ورزشیورزشگاه نقش دنیا با حضور معاون اول رئیس جمهور افتتاح می شود | گودرزی
افتتاح دو پروژه خراسان شمالی با حضور معاون اول رئیس جمهور

وزیر ورزش و جوانان نوید داد ورزشگاه نقش دنیا به عنوان یک پرو‍ژه فاخر ورزشی بزودی با حضور دکتر جهانگیری معاون اول رییس جمهور افتتاح و به بهره برداری می رسد.

وزارت ورزش, ورزشگاه نقش جهان, معاون رئیس جمهور, گودرزی ورزشگاه نقش دنیا معاون رئیس جمهور افتتاح

وزارت ورزش, ورزشگاه نقش جهان, معاون رئیس جمهور, محمود گودرزی, افتتاح نقش جهان
به نقل از گروه ورزشی باشگاه خبرنگاران جوان، گودرزی در مصاحبه با پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان ،پروژه ورزشگاه نقش دنیا را یکی از زیباترین و فاخرترین پروژه های ورزشی کشور دانست که پس از مجموعه ورزشی ازادی تهران با ظرفیت هفتاد هزار نفر در بین ورزشگاه های بزرگ کشور قرار دارد.


وزیر ورزش و جوانان از سالن 6 هزار نفری حماسه 25 آبان که در کنار استادیوم فوتبال با شرایط خوب و مدرن دو سال پیش به بهره برداری رسیده نیز به عنوان یکی دیگر از شاخصه های مجموعه بزرگ ورزشگاه نقش دنیا یاد کرد.


گودرزی اصفهان را کلانشهری با آثار بسیار غنی باستانی و اسلامی نام برد و تکمیل ورزشگاه نقش دنیا پس از 22 سال را مطالبه به حق مردم این شهر دانست که بزودی تحقق می یابد.

به گفته وزیر ورزش و جوانان برخورداری از یک فضای ورزشی مدرن با امکانات خوب برای مردم اصفهان بویژه جوانان این خطه ضرورت داشته است .


گودرزی با اشاره به اقداماتی که در راستای تکمیل این پروژه پس از 22 سال صورت گرفته ،خاطرنشان ساخت:ورزشگاه نقش دنیا در زمانی که در وزارت ورزش و جوانان مسئولیت را پذیرفتم مشکلات زیادی داشت اما در اولویت برنامه های عمرانی وزارت متبوع قرار گرفت.

وزیر ورزش و جوانان با بیان اینکه رقم 45 تا 50 میلیارد تومان برای تکمیل این پروژه در توان دولت نبوده به رایزنیهای این وزارتخانه به منظور حل چالش بزرگ نقش دنیا اشاره کرد: برای حل معضل ورزشگاه نقش دنیا که واقعا به یکی از اساسی ترین چالشهای عمرانی ورزشی کشور تبدیل شده بود، رایزنی هایی صورت گرفت و تعامل مثمر ثمری با استاندار اصفهان ،مدیرکل ورزش و جوانان این استان، همچنین مدیرعامل کمپانی فولاد مبارکه صورت گرفت که موجب توافقی گردید.


طی این توافق کمپانی فولاد مبارکه در قبال استفاده تیم فوتبال متبوعشان، سایر تیمها و مردم، رقم مورد نیاز به منظور افتتاح و بهره برداری را تامین کند که این فرایند به خوبی انجام شد.

دکتر گودرزی مشکلات مالی که برای تکمیل این پرو‍ژه سد راه بود را مورد توجه قرار داد و از پایبندی به تعهدات فولاد مبارکه به نیکی یاد کرد . وزیر ورزش و جوانان سرعت عمل کمپانی توسعه و نگهداری اماکن ورزشی همچنین پیمانکاران این پروژه را ستود .


وزیر ورزش و جوانان نوید داد: خوشبختانه نقش دنیا که یک پرو‍ژه واقعا ارزشمند است، مراحل پایانی را طی می کند و ظرف روزهای آینده در صدد تنظیم وقتی هستیم تا با حضور دکتر جهانگیری معاون اول رییس جمهور شاهد افتتاح این پروژه باشیم.


گودرزی حمایتهای معاون اول رییس جمهور در فرایندی که به منظور تکمیل این پرژه عظیم سپری شد را مهم و تاثیر گذار ارزیابی و ابراز امیدواری کرد که سایر بخشهای صنعتی در سطح کشور هم در راستای تکمیل و اتمام چنین مجموعه های ورزشی بزرگی ،گام های بلندی بردارند.


وزیر ورزش و جوانان برخورداری ورزش کشور از چنین پروژه های ورزشی عظیم را مثبت دانست و به تکمیل زمین چمن ورزشگاه یادگار امام تبریز هم اشاره کرد: حالت ورزشگاه یادگار امام تبریز هم با ترمیم زمین چمن مناسبتر شد بطوریکه بر خلاف قبل که چمن آن در فصل زمستان یخ می زد، اکنون با کمک تکنولوژیهای جدید مشکلی نخواهد داشت و یک پروژه ملی ارزنده محسوب می شود.


گودرزی همچنین به حفظ ورزشگاه ها به عنوان سرمایه های ملی تاکید کرد و گفت: امیدواریم با ارتقا فرهنگ هواداری دیگر شاهد شکسته شدن صندلیها هم نباشیم تا با حفظ اموال عمومی ورزشگاه های در خور شان کشورمان داشته باشیم.
معاون اول رئیس جمهور به منظور افتتاح پروژه های کلان به سمنان سفر می کند
facebook google telegram twitter whatsApp
تبلیغات