طاها پخش

تبلیغ پاپ آپ
تبلیغ درکار
شمارش معکوس سرشماری نفوس و مسکن
نشست مشورتی با محوریت سرشماری عمومی نفوس و مسکن

سایت سرشماری تا پایان وقت فردا فعال است.

نفوس مسکن, سرشماری, رشت, شمارش معکوس سرشماری نفوس مسکن

نفوس مسکن, سرشماری, رشت, گیلان

به نقل از خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان ازگیلان؛

قائم مقام ستاد سرشماری گیلان با بیان اینکه سایت سرشماری تا ساعت 24 فردا 27 مهر فعال است گفت : با توجه به حجم عمده مراجعه کنندگان به سایت سرشماری، احتمال قطعی موقت و عدم دسترسی به آن وجود دارد.

وحید طیفوری افزود : در صورت قطعی موقت ،تلاش می کنیم که اشکالات برطرف شود و مردم بتوانند با سهولت در این سامانه تا پایان مهلت تعیین شده ثبت نام اینترنتی خود را داشته باشند.

وی ازمردم خواست تا در صورت عدم دسترسی به سایت سرشماری ، حوصله داشته باشند و بعد از مدتی دوباره به سایت مراجعه کنند.

سرشماری عمومی نفوس و مسکن به صورت اینترنتی از شنبه سوم مهرماه آغاز شده و تا 27مهرماه ادامه دارد.

سرشماری حضوری از 28 ماه جاری تا 28 آبان انجام خواهد شد.

خانوارهایی که اطلاعات خود را از طریق سامانه اینترنتی www.sarshomari95.ir وارد کنند، دیگر نیازی نیست در سرشماری حضوری کمپانی کنند.

بعد از پایان سرشماری اینترنتی ، کدی به فردی که اطلاعات را وارد سامانه کرده، داده می شود که خانوار باید زمانی که مامور سرشماری به در خانه آنها مراجعه کرد این کد را به مامور سرشماری تحویل دهند.

همچنین به منظور فراهم نمودن امکانات مورد نیاز جهت ارائه خدمات سرشماری اینترنتی رایگان به گیلانیان ، اماکنی برای این امر در مناطق متفاوت استان پیش بینی شده که در سایت سازمان برنامه و بودجه گیلان به تفکیک هر شهرستان آمده است.

سرپرستان و یا فرد مطلع خانوار می توانند ضمن همراه داشتن کارت ملی خود و اعضای خانوار و کد پستی محل سکونت به مراکز معرفی شده مراجعه تا با راهنمایی کارشناسان مستقر، به صورت اینترنتی در سامانه سرشماری نفوس ومسکن سرشماری اینترنتی نمایند.


اجرای سرشماری عمومی نفوس و مسکن در بوکان
facebook google telegram twitter whatsApp
تبلیغات