طاها پخش

تبلیغ پاپ آپ
تبلیغ درکار
بازداشت سارقان 10 دستگاه خودرو سرقتی
بازداشت سارقان حرفه ای داخل خودرو با هشت فقره سرقت در زنجان

فرمانده نیروی انتظامی فارس گفت: با تلاش مأموران شیراز، سه سارق خودرو بازداشت و 10 دستگاه خودرو پراید سرقتی از آنان کشف شد.

شیراز, سرقتی, سارقان, بازداشت سارقان دستگاه خودرو سرقتی

شیراز, سرقتی, سارقان, دستگیری, خودرو
به نقل از گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از شیراز؛ سردار احمد علی گودرزی فرمانده نیروی انتظامی فارس بیان کرد: در پی وقوع چند فقره سرقت خودرو و درون خودرو در شیراز، موضوع به صورت ویژه در دستور کار مأموران قرار گرفت.
وی افزود: تحقیقات پلیس در این خصوص ادامه داشت تا اینکه ماموران هنگام گشت زنی به دو نفر مظنون و دستور ایست دادند.
فرمانده نیروی انتظامی استان فارس با اشاره به اینکه دو نفر به محض مشاهده مأموران اقدام به فرار می کنند، گفت: با تلاش مأموران هر دو نفر متهم بازداشت و برای انجام تحقیقات به کلانتری انتقال داده شدند.
گودرزی ادامه داد: متهمان در تحقیقات انجام شده اقرار کردند با همدستی فردی دیگر اقدام به سرقت خودرو در سطح شهر کرده و در یک پارکینگ آنها را اوراق می کنند.
وی افزود: مأموران با هماهنگی مقام قضائی به مخفیگاه متهم ردیف سوم مراجعه و ضمن بازداشت وی در بازرسی از آن مکان پنج دستگاه خودرو پراید سرقتی و مقدار بسیار زیادی اموال اوراق شده خودرو کشف کردند.
فرمانده نیروی انتظامی استان فارس با بیان اینکه در این راستا پنج دستگاه خودرو پراید سرقتی دیگر نیز در مکان های دیگر از این متهمان کشف شد، تصریح کرد: تاکنون تعدادی از مالباختگان شناسایی و تحقیقات تکمیلی از متهمان برای کشف سرقت های احتمالی دیگر ادامه دارد.

بازداشت باند سارقان حرفه ای خودرو در تبریز
facebook google telegram twitter whatsApp
تبلیغات