طاها پخش

ورزشیمسی در یک لحظه معادلات را برهم می زند | براوو
جزئیات ازدواج وَ زندگی با یِک داعشی اَز زبان زن مسیحی

دروازه بان منچسترسیتی معتقد است بازی برابر بارسلونا و لیونل مسی بسیار سخت و دشوار است، چرا که ستاره آرژانتینی در یک لحظه توان بر هم زدن تمام معادلات را دارد.

خبرگزاری ایسنا: به نقل از دیلی استار، منچسترسیتی چهارشنبه شب در سومین دیدار خود در مرحله گروهی لیگ قهرمانان اروپا در نوکمپ مهمان بارسلوناست.

کلودیو براوو پیش از بازی با بارسلونا گفت : همیشه رویارویی با تیم سابق برای هر بازیکنی خاص و ویژه است. من هم دوران خوبی در بارسلونا داشتم و از این که قرار است به نوکمپ برگردم، احساس خوبی دارم. با همه بازیکنان بارسلونا دوست هستم ولی در طول 90 دقیقه تنها به بسته نگه داشتن دروازه سیتی فکر می کنم.

براوو ادامه داد: متوقف کردن بارسلونا کار بسیار سختی است. برای این کار باید سرعت بالای بسیاری داشته باشید. می دانیم که بازی دشواری را پیش رو داریم. خیلی باید مراقب باشیم تا نتیجه خوبی را کسب کنیم. البته در این بازی فشاری روی ما نیست و این بارسلوناست که تحت فشار خواهد بود؛ آن هم به این علت که در خانه و در حضور هواداران خودی بازی می کند و هر چقدر از زمان بازی طی شود و آنها به گل نرسند، کارشان دشوارتر می شود.

دروازه بان سیتی ادامه داد: سال هاست لیونل مسی توانسته در خط حمله بارسلونا گلزنی کند ولی هنوز هیچ قانونی برای متوقف کردن او وجود ندارد. مسی جادوگر است و در یک لحظه می تواند همه معادلات را برهم بزند. بازی برابر او خیلی دشوار است.

بارسلونا با کسب 6 امتیاز از دو دیدار در صدر جدول گروه قرار گرفته است و سیتی با کسب چهار امتیاز در رده دوم قرار دارد.

شیرین ترین لحظه زندگی پدر و مادر
برچسب ها:
facebook google telegram twitter whatsApp