طاها پخش

تبلیغ پاپ آپ
تبلیغ درکار
ورزشیهنوز استقلال ایده آل را ندیده اید | خرمگاه
هنوز به شرایط ایده آل نرسیدیم | مونتلا

مربی تیم فوتبال استقلال ادعا می کند این تیم هنوز مشکلات زیادی دارد و به تیم ایده آل مورد نظر کادرفنی نرسیده است.

ورزش سه: مربی تیم فوتبال استقلال ادعا می کند این تیم هنوز مشکلات زیادی دارد و به تیم ایده آل مورد نظر کادرفنی نرسیده است. محمد خرمگاه در این باره گفت: راستش را بخواهید دقیقه ها است که نتیجه بازی فوتبال را تعیین می کند و ما در بازی با سیاه جامگان 3 موقعیت تک به تک عالی را خراب کردیم و پس از آن شرایط سختی را تجربه کردیم. در 10 پایانی بازی فشار زیادی روی خط دفاع ما آمد و اگر سیوهای رحمتی نبود شاید بازی را برنده نمی شدیم. اما خدا را شکر که توانستیم 3 امتیاز این بازی را بگیریم.

او ادامه داد: البته این شرایط هنوز ایده آل ما نیست و به قول فوتبالی ها هنوز اوضاع در مشت ما نیست. هنوز ضعف هایی در تیم مان داریم که به طور قطع باید آنها را برطرف کنیم. باید بیشتر کار کنیم که به شرایط ایده آل مان برسیم.

مربی استقلال در مورد تغییرات زیادی که منصوریان در ترکیب تیمش انجام می دهد هم گفت: شما قطعا می دانید که ما از ماه دیگر باید هر 4 روز یک بار به میدان برویم و هم در لیگ قهرمانان بازی داریم و هم در بازی های لیگ و جام حذفی. حتما در این روزها سخت ما نیاز به 25 بازیکن آماده داریم و به همین علت باید در تمام بازی ها تیم را در شرایط ایده آل حفظ کنیم.

خرمگاه در باره مشکلات مالی استقلال هم می گوید: مشکلات مالی وجود دارد و من شنیدم که یعقوب کریمی گفته است از سال های گذشته طلب کار است ولی ما در تیم مان آقای افتخاری را داریم که بسیار برای حل مشکلات تلاش می کند. ضمن این که ما 2 اسپانسر قوی هم داریم که حتما مشکلات را حل می کنند.

مربی استقلال در مورد شرایط مالی باشگاه نفت و بدهی او از این باشگاه می گوید: ما 2 روز قبل آقای چینی را به نیابت از کادرفنی استقلال فرستادیم چون همه نمی توانستیم تمرین را رها کنیم. بالاخره ما پارسال زحمت کشیده ایم و باید یک مرجع به ما معرفی شود که بتوانیم به آن مراجعه کنیم.

او در پایان گفت: متاسفانه بهنام پیشرو می گوید پول تان را نمی دهیم چون هیچ کدام از باشگاه ها این پول را نمی دهند در حالی که طبق قانون کسی که مالکیت باشگاه نفت تهران را خریده است تا 20 روز باید پول بازیکنان فصل گذشته را تسویه کند. این یعنی چه که بیرانوند را به دادسرا احضار می کنند؟ علیرضا حرف تمام بازیکنان و کادرفنی فصل گذشته نفت را زده است. مثل اینکه مدیران باشگاه نفت یادشان رفته ما فصل قبل به خاطر مشکلات مالی اکبر دارستانی را از دست دادیم؟ ما فصل قبل پول قرض کردیم و الآن باید این پول ها را جایگزین کنیم.

هنوز به شرایط ایده آل نرسیده ایم | فرکی
برچسب ها:
facebook google telegram twitter whatsApp
تبلیغات