طاها پخش

تبلیغ پاپ آپ
تبلیغ درکار
سیاسیتصویر دیدار وزیر بهداشت با نقش اول فیلم رنگ خدا
نقش پر رنگ بهداشت محیط مدارس از سال تحصیلی آینده

وزیر بهداشت در صفحه اینستاگرامش عکسی از دیدارش با نقش اول فیلم سینمایی رنگ خدا منتشر کرد.

به نقل از خبرنگار حوزه سیاسیون در فضای مجازی گروه فضای مجازی باشگاه خبرنگاران جوان؛ سید حسن قاضی زاده هاشمی با انتشار پستی در صفحه اینستاگرامش تصویری از دیدارش با محسن رمضانی بازیگر نقش اول فیلم "رنگ خدا"اثر برجسته سینمای ایران منتشر وعنوان کرد که عکس بالا متعلق است به سیزدهم محرم امسال. مراسم عزاداری حضرت اباعبدالله (ع) در منزل برادر عزیزم استاد مجید مجیدی و دیدار با محسن، 17 سال بعد از اکران آن فیلم.


وی نوشت:


"«رنگ خدا» همیشه دیدنی است «رنگ خدا» را به یاد دارید؟ محسن را چطور؟ پسر بچه ی نابینایی که فکر می کرد مدرسه اش آن طرف دنیاست و هیچکس او را دوست ندارد.


معلم شان اما می گفت: خدا شما نابیناها را بیشتر دوست دارد؛ شما می توانید او را حس کنید و با دست های تان او را ببینید.

عکس بالا متعلق است به سیزدهم محرم امسال. مراسم عزاداری حضرت اباعبدالله (ع) در منزل برادر عزیزم استاد مجید مجیدی و دیدار با محسن، 17 سال بعد از اکران آن فیلم.


آن شب یک بار دیگر با تمام وجود احساس کردم، محسن ها خدا را چه زیبا با دستان شان می بینند، چقدر لطیف با دل شان احساس می کنند و چه تعریف دل نشینی از رنگ خدا دارند.
و ما با چشمانی بینا، گاه از درک دریای رحمت خداوند و نعمت های بی منتهای او عاجزیم.

محرم به پایان می رسد، زندگی اما جریان دارد و رفتار و گفتار ما در ذهن مردم، تاریخ این دیار و مهم تر از همه در درگاه الهی نقش می بندد و ثبت می شود.
باور کنیم خداوند همه جا هست و ناظر بر اعمال ما. خدا کند محرم 1395 آغازی دوباره و نیکو برای همه ما باشد."


صفحه اینستاگرام وزیر بهداشت, پست جدید وزیر بهداشت, وزیر بهداشت, دیدار بهداشت نقش رنگ خدا

صفحه اینستاگرام وزیر بهداشت, پست جدید وزیر بهداشت, وزیر بهداشت, سید حسن قاضی زاده هاشمی, اینستاگرام مسئولینگفتنی است؛ فیلم سینمایی " رنگ خدا" روایتگر داستان زندگی محمد دانش آموز هشت ساله ای است که در مدرسه نابینایان تهران درس می خواند، بعد از یک سال همراه پدر به زادگاهش (روستایی درارتفاعات شمال) نزد مادربزرگ و دو خواهر خردسالش باز می گردد.این بازگشت، مکاشفه ی او در طبیعت و هستی است. مکاشفه ای که پدر از آن غافل است . و همه ی اینها در حالی اتفاق می افتد که پدر در آستانه ازدواج است و نمی داند با محمد چه کندو در این راستا اتفاقاتی رخ می دهد.نقش کم رنگ بازیکنان داخلی افغانستان در دیدار با مالزی
facebook google telegram twitter whatsApp
تبلیغات